Elektronik Asus ROG KERİS Wireless Aimpoint 1999 TL

Ckribrahim5

Centipat
Son düzenleyen: Moderatör:
Gladius 3 Aimpoint Wireless kullanıyorum. Switch'in 2 haftada double click (hatta double bile değil, +10 click atıyor :D) yaşatması dışında gayet güzel mouse. IPS'i de güzel bu fiyat için. Ama Asus switchler biraz sıkıntılı. Bu mouse'dan ek switch çıkıyor mu bilmiyorum ama çıkıyorsa iyi olur.

Gladius 3 Aimpoint Wireless kullanıyorum. Switch'in 2 haftada double Click (hatta double bile değil, +10 Click atıyor :D) yaşatması dışında gayet güzel mouse. IPS'i de güzel bu fiyat için. Ama ASUS Switch'ler biraz sıkıntılı. Bu Mouse'dan ek Switch çıkıyor mu bilmiyorum ama çıkıyorsa iyi olur.

2 haftasa DC olmasi için ya üstünde tepinmen lazim ya da çok şanssız olman lazım.

Almayı düşündüm 2434 oldu. Yapacak bir şey yok.

2 haftasa DC olmasi için ya üstünde tepinmen lazim ya da çok şanssız olman lazım.
Alakası yok, Asus Switch konusunda çok deneyimsiz benim gözümde. Mouse'la zaman bile geçirmedim halbuki diğer mouse'u bile kullandım uzun süre. Sorunlu switch de gelmiş olabilir veya bilemiyorum saçma valla mantık bulamıyorum.

Alakası yok, ASUS Switch konusunda çok deneyimsiz benim gözümde. Mouse'la zaman bile geçirmedim halbuki diğer fareyi bile kullandım uzun süre. Sorunlu Switch de gelmiş olabilir veya bilemiyorum saçma vallahi mantık bulamıyorum.

Deneyimsiz olmasi 1 haftada DC olacağı anlamına gelmez, en dandik firma bile en kotu 2 ay dayanıyor. Teknoloji şans işi.

Deneyimsiz olmasi 1 haftada DC olacağı anlamına gelmez, en dandik firma bile en kotu 2 ay dayanıyor. Teknoloji şans işi.
Valla öyle ama klavyelerinde bile sorun çıkıyor maalesef. Asus tercih etmem bu sebeple daha da ama iş görüyor bakalım ilerlerse gidip garanti ile uğraşıcaz en sevmediğim şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı