Asus ROG Laptop Anakart Değişimi 4800 TL

Çizgi elektronik zamanları (Asus teknis servisliğini bıraktı sanırım) Asus müşteri menmuniyeti için garati dışı durumlarda bile ücretsiz onarım yapardı, şimdiki bu uçuk fiyatı görümce şaşırdım...

Çok teşekkürler arkadaşlar. Bu paraya bir masaüstü toplasam 5.000 - 6.000 ciavarı, topladığım bilgisayar bana eski dizüstü biligsayarımı aratır mı? Bu fiyata, çizim ve renderda kullanabiliceğim ve bana eskisini aratmayacak bir sistem olur mu?

Aratmaz. Bu aralar güzel indirim oluyor. 4700 lira kasaya 1300 civarı da monitöre ayırsanız iyi bir sistem dizebilirsiniz.
Çok teşekkürler arkadaşlar. Bu paraya bir masaüstü toplasam 5.000 - 6.000 ciavarı, topladığım bilgisayar bana eski dizüstü biligsayarımı aratır mı? Bu fiyata, çizim ve renderda kullanabiliceğim ve bana eskisini aratmayacak bir sistem olur mu?

Merhaba arkadaşlar, 2015 yılında aldığım Asus dizüstü bilgisayarımın anakartı bozulmuş. Onarım için servisten aradılar ve 4.800 lira tutacağını söylediler. Bilgisayarın modeli bu"Asus G771JW". Sizce değer mi bu parayı vermeye?
Üstüne 1000 lira daha koyarsan içinde gtx 1050 ti olan oyuncu laptop alırsın parçalarını sat. Yeni pc al

Merhaba arkadaşlar, 2015 yılında aldığım Asus dizüstü bilgisayarımın anakartı bozulmuş. Onarım için servisten aradılar ve 4.800 lira tutacağını söylediler. Bilgisayarın modeli bu"Asus G771JW". Sizce değer mi bu parayı vermeye?
Eğer iyi bir bilgisayarsa ve yeni bir masaüstü bilgisayar alacak, kullanabilecek bir insan değilsen yani seyahat ediyorsan yaptırmalısın
Ama monitörünüz varsa ve laptop kullanmayacaksanız kesinlikle bu fiyata iyi bir sistem toplayabilirsiniz?
Ama monitörünüz varsa ve laptop kullanmayacaksanız kesinlikle bu fiyata iyi bir sistem toplayabilirsiniz?
Kesinlikle kardeşim

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı