ASUS ROG MAXIMUS VIII HERO vs ASUS Z170 Maximus VIII Ranger

• Konuyu başlatan PHBP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 2B

PHBP

Hectopat
Merhabalar, Ocak ayı masaüstü bilgisayar tavsiyelerinizde ASUS Z170 Maximus VIII Ranger veya MSI Z170A GAMING M5 modellerini önermişsiniz sormak istediğim şey, Amazon'da bu modele rastladım: ASUS ROG MAXIMUS VIII HERO LGA1151 linki de burada: Amazon.com: ASUS ROG MAXIMUS VIII HERO LGA1151 DDR4 M.2 SATA 6Gb/s USB 3.1 Type A Type C Intel Z170 ATX Motherboard: Computers & Accessories Aralarında ne tarz bir fark var onu sizden. Öğrenmek istedim ve bunu alsam performansta bir değişiklik olur mu? Type A Type C Intel böyle bir not düşülmüş bunun anlamanı bilmediğim için size danışmak istedim. Bunun yanında Amazon'da MSI z170A Gaming M5 bulunmakta hangisini almak istediğime karar veremedim. Yardımcı olursanız sevinirim. Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de biraz giriş seviyesi ROG ürünleri ama özellikle karşılaştırmalarına bakmadım açıkçası. ASUS'un sitesinde ürünleri karşılaştırma listesine ekleyip karşılaştırabilirsiniz.

Ranger alt seviye, Hero bir üst seviye. Hero'nun desteklediği bellek frekansı daha iyi mesela.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı