ASUS ROG MAXIMUS XI EXTREME vs STRIX Z390-F GAMING

HK_

Hectopat
Daha fazla  
ROG ve Maximus serileri arasında bir çok fark mevcut. Kullanılan malzemenin kalitesi, ömürleri ve kutu içerikleri farklı. İkisi de Z390 serisi anakart. Arada ki farka değecek kadar özellik bence yok. Mesele üst sınıf donanımlar olunca zevkler ve renkler tartışılmaz olabiliyor. Ben olsam ROG Strix 'i tercih ederdim. Bu konuda bütçe sorunum olmasaydı, neden en iyisi olmasın ki derdim ve Maximus'u tercih ederdim.

ROG ve Maximus serileri arasında bir çok fark mevcut. Kullanılan malzemenin kalitesi, ömürleri ve kutu içerikleri farklı. İkisi de Z390 serisi anakart. Arada ki farka değecek kadar özellik bence yok. Mesele üst sınıf donanımlar olunca zevkler ve renkler tartışılmaz olabiliyor. Ben olsam ROG Strix 'i tercih ederdim. Bu konuda bütçe sorunum olmasaydı, neden en iyisi olmasın ki derdim ve Maximus'u tercih ederdim.
Peki ya MSİ MEG Godlike ?
MSİ’ın mı ASIS’un mu paylaştığım modelini tavsiye edersiniz ?
ASUS ROG MAXIMUS XI EXTREME Intel Z390 9th Gen Intel Soket 1151 DDR4 4400MHz(O.C.) WiFi RGB Anakart | ITOPYA

MSI MEG Z390 Godlike Intel Soket 1151 (Core i) 7B10-001R Anakart - Nanokatalog

Bunlardan birinin siparişini vericem bu gece. Hangisini alayım sizce ?

Son düzenleme:
Üst seviye oc için maximus öneririm. Godlike ve maximus benzer kalitede. Marka olarak hangisini tercih ederseniz onu alabilirsiniz.Ben bu kadar para verip sadece 5 usb portu kullanmak istemezdim mesela o yüzden Asus alırdım.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun bütçe sorunu yoksa her zaman en iyisini almak mantıklı. Ben Asus 'un malzeme kalitesini, anakart tasarımını ve BİOS arayüzünü diğer markalardan daha çok beğeniyorum. Güle güle kullanın.

Teşekkür ederim. Bütçe aslında pek yok acele etmeden gönlümdeki sistemi 3 4 ayda toplamaya çalışıyorum. Biraz garip olabilir. :)

Teşekkür ederim. Bütçe aslında pek yok acele etmeden gönlümdeki sistemi 3 4 ayda toplamaya çalışıyorum. Biraz garip olabilir. :)
2018 Black Friday 'de monitör alıp, eşime "hanım çok uygun fiyatlıydı ondan aldım, al sat yaparız en olmadı" diyerek 6 ayda sistem topladım parça parça :D Bu işler gönül işi gölünüzce bir sistem olur inşaallah.

2018 Black Friday 'de monitör alıp, eşime "hanım çok uygun fiyatlıydı ondan aldım, al sat yaparız en olmadı" diyerek 6 ayda sistem topladım parça parça :D Bu işler gönül işi gölünüzce bir sistem olur inşaallah.
Teşekkür ederim öncelikle. Bende geç olsun temiz olsun istiyorum. :)
Vatan bilgisayar dahil birçok yere bakmıştım. Mağazalardada stok tükenmiş gözüküyordu. Kısmet böyleymiş.
Ürün elime bugün ulaştı birde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı