ASUS ROG Muck oyununda sıcaklık değerleri

IIMERTII

Decapat
Daha fazla  
2021-07-30 (3).png

Muck oynuyordum, fanların sesini fark ettim. Bakayim dedim, bu dereceleri gördüm. Sizce normal mi?

Laptop ASUS ROG G513QC; RTX 3050, AMD Ryzen 7 5800H, 512 GB SSD, 16 GB RAM.

Fırın mı bu? 80 derece üstü anormal bir durumdur. 95 derece diyorsun çok komik. En sağlıklı olanı ise 75 dereceye kadardır.
Ah şu forumda yeni olanlar... Sizler daha bir şey bilmeden hemen nasılda bilirmiş gibi kesin yorum yapıyorsunuz? Gerçekten garipsiniz. 90 dereceye kadar iyidir, 95 derece sistem zorlayan -BF1, BF4, BF5, RDR2, CyberPunk 2077- oyunlarda normal kabul edilir. 70 derede bir dizüstü bilgisayarın göremeyeceği sıcaklıklardır. Bilmeden yorum yapmayın, bari kesin gibi konuşmayın.

Anormal ise ne yapmalıyım? Bir problemi mi? Var sıfır aldım daha yeni.
Laptop için pek bir seçenek yok kaliteli bir soğutucu alman, ve mümkünse serin bir yerde kullanman bir nebze yardımcı olabilir.
Ah şu forumda yeni olanlar... Sizler daha bir şey bilmeden hemen nasılda bilirmiş gibi kesin yorum yapıyorsunuz? Gerçekten garipsiniz. 90 dereceye kadar iyidir, 95 derece sistem zorlayan -BF1, BF4, BF5, RDR2, CyberPunk 2077- oyunlarda normal kabul edilir. 70 derede bir dizüstü bilgisayarın göremeyeceği sıcaklıklardır. Bilmeden yorum yapmayın, bari kesin gibi konuşmayın.
Bir bak bakayım forumda yeni olan ben miyim yoksa sen mi? Ayrıca konunun forum ile ne alakası var? Belli ki yenisin ve yorum kasmak istiyorsun. Buyur sahne senin kardeşim.

Hiçbir sorun yok. Mobil işlemciler üst seviye ürünlerde dahi ısınıyor birkaç marka/model hariç.

Bir bak bakayım forumda yeni olan ben miyim yoksa sen mi? Ayrıca konunun forum ile ne alakası var? Belli ki yenisin ve yorum kasmak istiyorsun. Buyur sahne senin kardeşim.
Ben burada kaç mesaj atıp kaç kişiye yardımcı olmuşum hiç baktın mı? Önce mesaj sayına, sonra o mesaj sayısının hangi konu başlığında olduğuna, sonrada kaç tane çözümün var ona bak! Senin gibi boş yapmıyorum maalesef, bir bildiğim var ki konuşuyorum, senin gibi bilmeden yorum yapmıyorum. İsteyen profilime baksın sonra yorum yapsın... @Radeon RX 5500M hocam bizimde tecrübemizden, bilgimizden de şüphe eder olmuşlar hem de ilgi alanım olan ROG serisi dizüstü bilgisayarlarda...

Ben burada kaç mesaj atıp kaç kişiye yardımcı olmuşum hiç baktın mı? Önce mesaj sayına, sonra o mesaj sayısının hangi konu başlığında olduğuna, sonrada kaç tane çözümün var ona bak! Senin gibi boş yapmıyorum maalesef, bir bildiğim var ki konuşuyorum, senin gibi bilmeden yorum yapmıyorum. İsteyen profilime baksın sonra yorum yapsın...
Hocam bana öbür konumda çok yardımcı olmuştunuz çok teşekkürler. Bir içim huylandı dereceyi görünce sormak istedim. Ve ne kadar süre turbo modunda çalıştırabilirim bir zararı olmadan?

Fırın mı bu? 80 derece üstü anormal bir durumdur. 95 derece diyorsun çok komik. En sağlıklı olanı ise 75 dereceye kadardır.
Masaüstü mü bu?
90 dereceye kadar iyidir. 95'te BF tarzı yüksek W kullanan oyunlar için normaldir.
Bilmeden burda boş boş mesaj yazmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı