ASUS ROG Pugio driver

swencY

Hectopat
DPI ayarlarını yapabileceğim bir driver var mıdır? Armoury diye bir şey indirdim fakat güncelleme hatası verdi ve çalışmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı fareyi kullanıyorum. Kaç gün öncesine kadar sorunsuz çalışan program şimdi bende de hata verdi. İlk indirişimde sizinle aynı hatayı aldım. Güncelleme hatasında bir link olacak, oradan güncelleyin ve öyle deneyin. Silip bir daha yükleyeceğim programı şimdi, işe yararsa çözümü paylaşırım burada.
Sorunu çözdüm. Şöyle:
  • Öncelikle Aura ile ilgili programları bilgisayarınızdan kaldırın.
  • Sonra buradan işletim sisteminizle uyumlu "ROG_Armoury_v30037" isimli dosyayı indirin ve kurun.
  • Kurduğunuz uygulamayı (Armoury II) açtıktan sonra zaten Armoury Crate güncelleme hatası verecek. Oradaki linke tıklayın ve çıkan programı indirin.
  • Armoury II'yi kapattıktan sonra Crate'i kurmaya başlayın. Kurma işlemi biraz uzun sürebiliyor.
  • Armoury Crate kurulduktan sonra da uygulamaya giriş yapın. Sol alttaki ayarlar simgesine tıklayın ve uygulamayı güncelleyin. Aşağıdaki resim güncelleme ekranını gösteriyor.
  • Eki Görüntüle 467822
  • Güncelledikten sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. Sonrasında Armoury Crate arayüzü aşağıdaki resimdeki gibi görünecek.
  • Armoury Crate arayüzü.png
Armoury Crate uygulamasını açmak sıkıntı olabilir. Program masaüstüne kurulmuyor çünkü. Program Files>ASUS klasörüne kuruldu bende. Oradan bulabilirsiniz.
Armoury Crate kurulduktan sonra da uygulamaya giriş yapın. Sol alttaki ayarlar simgesine tıklayın ve uygulamayı güncelleyin. Aşağıdaki resim güncelleme ekranını gösteriyor.
Tam da mesajı düzenlerken 1 saatlik sürenin azizliğine uğradım. O yüzden resim görünmüyor. Güncelleme ekranı görüntüsü aşağıdadır:
Armoury Crate güncelleme ekranı.png

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı