ASUS ROG Pugio II 399 TL!

Armoury Create açık olmadan tuş atamaları kayıt olmuyor mudur ? Kaç yıllık G300S profilleri dahili hafızasına kaydediyordu. Ek olarak BT modunda Armoury Create cihazı takılı olarak görmüyor ve yine tuş ataması vs. bu sefer hiçbir ayar yapılmıyor. Umarım ben yapamamışımdır çünkü bunlar gerçekten üzücü.
Armoury Create engelli bir yazılım zaten hocam. Bunun yüzünden mavi ekran yiyen vardı sanırım, hatta işinizi halledip daha sonra silin diyordu ama bilmiyorum.

Yorumu buldum. 9 veya 10. sayfada bakabilirsiniz. Ayrica dedikleri dogru, yazilimi kendim silerken 5-6 tane program sildim teker teker. Virüs olsa bu kadar artık bırakmazdı herhalde.

Son düzenleme:
Armoury Create engelli bir yazılım zaten hocam. Bunun yüzünden mavi ekran yiyen vardı sanırım, hatta işinizi halledip daha sonra silin diyordu ama bilmiyorum.

Yorumu buldum. 9 veya 10. sayfada bakabilirsiniz. Ayrica dedikleri dogru, yazilimi kendim silerken 5-6 tane program sildim teker teker. Virüs olsa bu kadar artık bırakmazdı herhalde.
Site üzerinde programı silmek için ek program var kendiniz ne kadar silerseniz silin artık bırakıyor.
Screenshot_20210522_191135.jpg
Screenshot_20210522_191030_com.android.chrome.jpg

Site üzerinde programı silmek için ek program var kendiniz ne kadar silerseniz silin artık bırakıyor.
Eki Görüntüle 1035865Eki Görüntüle 1035866
Ben programı silmek için program indirmeyi ilk kez görüyorum. Benim bildiğim, uninstall dosyası programla beraber kurulur. Program ekle/kaldır'dan kaldır dediğinde uninstall dosyası çalıştırılır ve program kendi kendini kaldırır. Gerçekten nasıl bu kadar kötü bir yazılım yapmayı becermişler acaba.
Ben de bu uninstaller'ı nasıl görmedim daha önce onu anlamadım.

Geri
Yukarı