ASUS ROG Pugio II 399 TL!

Bir de psikolojik mi bilmiyorum ama CS GO ve Valorant'ta FPS mouse kablosuz modda iken düşüyor sanırım. Kabloyla da deneyeceğim.

Arkadaşlar yorumlara bakarak mouse'u kullanma hevesim kaçtı. :D Yalnızca paketini açıp mouse pad üzerinde nasıl kayıyor diye bakmıştım. Almayı düşünen varsa aldığım fiyat olan 400 tl'ye verebilirim. İade edeceğim.

Arkadaşlar yorumlara bakarak mouse'u kullanma hevesim kaçtı. :D Yalnızca paketini açıp mouse pad üzerinde nasıl kayıyor diye bakmıştım. Almayı düşünen varsa aldığım fiyat olan 400 tl'ye verebilirim. İade edeceğim.
Öyle düşünmeyin kötü bir deneyim yaşamazsınız. Tabii bazı sorunlar yaşanabiliyor olursa da yine iade edebilirsiniz.

Deneyin, olursa iade edin olmazsa kullanın. Olan da var olmayan da, her ne kadar olan kısım daha çok olsa da sizde olmak zorunda değil.

Armoury II'den yazılım güncellemesi yapın.
Nereden indirdin?
Mauseyi kullanan arkadaşlar macro olarak sürekli tıklamasını istiyorum ama yapamıyorum. Macroyu kaydet diyorum mause ile tıklıyorum sonra o macroyu tuşlara atıyorum ama tıklamıyor sürekli neden bilen varmı?

Son düzenleme:
Armoury Create açık olmadan tuş atamaları kayıt olmuyor mudur ? Kaç yıllık G300S profilleri dahili hafızasına kaydediyordu. Ek olarak BT modunda Armoury Create cihazı takılı olarak görmüyor ve yine tuş ataması vs. bu sefer hiçbir ayar yapılmıyor. Umarım ben yapamamışımdır çünkü bunlar gerçekten üzücü.

Yeni konular

Geri
Yukarı