ASUS ROG Pugio II 399 TL!

Cidden 1000TL'lik fare mi? Elime oturmaz gibi geldi. Palm tutuşum. Ağırlığı ne kadar?

Gladius II'dan geçeceğim fazla hafif gelmez değil mi?

İhtiyacım yok ancak 5 yılı aşkındır G300S kullanıyorum. Bu fiyata daha iyi bir fare bulunmaz sanırım. Fare piyasası hakkında bir bilgim yok. Aman aman bir oyuncu değilim ancak kablosuz olması tasarımı yüzünden hoşuma gitti. Sizce farkı hisseder miyim ?

İhtiyacım yoktu ama kablosuz alsam mı diye düşünüyordum şu sıralar. Normalde şuan steelseries rival 100 gold kullanıyordum ama aldık bakalım. Bir de 32gb flash aldım.

1620243364311.png

Cidden 1000TL'lik fare mi? Elime oturmaz gibi geldi. Palm tutuşum. Ağırlığı ne kadar?

Gladius II'dan geçeceğim fazla hafif gelmez değil mi?
Hocam bence ederi 1000 TL değil düzenli olarak yarı yarıya indirime girmiş. Tahminen 600 TL gibi bir fiyatta normali. Hoşuma giden tarafı kablosuz ve yüksek performanslı olması. İhtiyaç hâlinde kablo olması da kafamda soru işareti bırakmıyor. Ancak sırf kablosuz olması ve RGB olmasına para vermek de istemiyorum. 400-500 TL bandında kablosuz olması ve tasarımdan vazgeçilecek kadar bariz iyi modeller var mıdır ? Bilenler cevap verirse çok iyi olur. Stok git gide azalıyor.

Gecikme değeri falan nasıldır? Kullanmak için alınır mı? Fiyatı bayağı iyi sanırım.
@Lezize @çokdüşünenbiri @technope
@painkiller Bir fikriniz var mı? Pek ihtiyacım yok ama G300S kullanıyorum uzun zamandır (5 yıl) tekrardan değişim vakti geldi, G300S clicklerini değiştire değiştire click kalmadı. :)

Gecikme değeri falan nasıldır? Kullanmak için alınır mı? Fiyatı bayağı iyi sanırım.
@Lezize @çokdüşünenbiri @technope
@painkiller Bir fikriniz var mı? Pek ihtiyacım yok ama G300S kullanıyorum uzun zamandır (5 yıl) tekrardan değişim vakti geldi, G300S clicklerini değiştire değiştire click kalmadı. :)
Ben de aynı durumdayım. Pek kullanıcı incelemesi vs. bulamadım. Çok tercih edilen bir model değil sanırım. Kullanan ve genel olarak mouse bilgisi olan birisi yardımcı olsa keşke. Kablosuz olması artı ancak kablosuz olacak diye de sensör vs. bu fiyatta kötü olsun istemem.
Stok 14 adet kalmış. Düz mantık düşündüğümüzde ortalama bir kablosuz mouse 100-150 TL. Boyut da biraz artınca 250 bandına çıkıyor. Ne kadar kötü olabilir deyip alabiliriz de. Randıman alınmazsa da iade edilir. İki iş olmasın isterim ama fırsat kaçmak üzere.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı