Çözüldü Asus Rog Pugio II kablosuz nasıl kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BlackVcard

Hectopat
Arkadaşlar Asus Rog Pugio II faresine sahibim ve kablosuz şekilde kullanmak istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Çözüm
USB adaptörünü bilgisayara takıyorsun. Mouse'un altındaki switch'i "2.4" yazısı gözükecek şekilde ayarlıyorsun. Yani aşağı çekiyorsun. Bağlanmış oluyor.
Teşekkür ederim oldu son olarak ekstra önerebileceğiniz seçenek var mı program üzerinde.

Konu dışı bir şey sormak istiyorum yeni üyeyim de nasıl çözüm olarak bir yorumu belirtiyoruz?

Teşekkür ederim oldu son olarak ekstra önerebileceğiniz seçenek var mı program üzerinde.
LED parlaklığını yüzde 25'e çekebilirsin. Aydınlatmasında yüzde 100'e göre büyük bir fark olmuyor fakat şarj bitme süresi çok daha uzuyor benim gördüğüme göre.

Onun dışında boşta kaldığında kapat ayarını 2 dakika yapabilirsin yine şarj uzun gitsin istiyorsan. Hareket ettirdiğinde anında aktif oluyor zaten yeniden.

Konu dışı bir şey sormak istiyorum yeni üyeyim de nasıl çözüm olarak bir yorumu belirtiyoruz?
1651237873047.png

Konu sahibi olmadığınız için olabilir veyahut açtığınız konuda soru sormak için değil konuşmak içinse böyle bir yetkiniz olmayabilir (2. si varsayımım).

Yeni konular

Geri
Yukarı