ASUS ROG Ryujin III 360 ARGB White Edition alınır mı?

• Konuyu başlatan EthemK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 128

EthemK

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 7950X işlemci satın aldım, soğutucu olarak beyaz kasa için bir sıvı soğutma araştırıyorum bir süredir.

İlk önce Kraken Elite (yaklaşık 2 aydır bakıyorum ve stok gelmedi),
Daha sonra Aorus waterforce X II yi beğendim yeni çıktığından onun da stoğu yok TR de

Newegg'den baktığımda bunların geliş fiyatı TR'deki ASUS ROG Ryujin III 360 fiyatına denk geliyor. Önerileriniz ve fikirlerinize açığım

İsteklerim: Beyaz şık ve RGB olması, güzel bir ekranının olması ve tabii ki 5 sene sonra işlemci değiştirdiğimde yine bana güven demesi.

İşim 7/24 PC'de ve performans gerektirdiğinden fiyata çok takılmıyorum

NOT : Kraken Elite ve Aorus Amerika'dan her şeyiyle 13.600 civarına geliyor, Ryujin 3 şu anda 14 bine alınabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
14.000 TL tek bir AIO'ya vereceğine bu paraya Ryujinden çok daha performanslı ve estetik bir custom loop kurabilirsin. Ve tüm yeni jenerasyonlu işlemciler için de çok kolay değiştirilebilir olur. ( Yeni bir işlemci çıktığında ona uygun blok montajı alman gerekebilir)

420mm Liquid Freezer III?

Ekranı yok, performans olarak güzel de

14.000 TL tek bir AiO'ya vereceğine bu paraya Ryujin'den çok daha performanslı ve estetik bir Custom loop kurabilirsin. Ve tüm yeni jenerasyonlu işlemciler için de çok kolay değiştirilebilir olur. ( Yeni bir işlemci çıktığında ona uygun blok montajı alman gerekebilir)

Hiç araştırmadım, bakımı nasıl oluyor ekran takılıyor mu?

Ekranı yok, performans olarak güzel de

Hiç araştırmadım, bakımı nasıl oluyor ekran takılıyor mu?
Harici olarak istediğin ekranı alıp istediğin şekilde özelleştirebiliyorsun. Bakımı yok denecek kadar az, şeffaf sıvı kullanırsan hiç bakım yapman gerekmiyor.

Asla ve asla o para verilmez bence tercih meselesi tabii ama sonuç olarak AiO yani nedir ekranı var diye. Yerinde olsam beyaz bir güzel sıvı soğutma alırım giderim ayriyetende kasayın içine monte edilebilen küçük LCD alırım 1K civarında görmüştüm. 5,6 lira ya tutar ya tutmaz sıvı soğutma ile.

Geri
Yukarı