Asus Rog Scope RX kendi kendine "i" tuşuna basıyor

Negann

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, sorunum başlıkta yazdığı gibi. klavye belli aralıklarla kendi kendine sadece "i" tuşuna basıyor. Garantisi devam ediyor, gönderebilirim fakat 20 gün sürer dediler. Benim yapabileceğim bir şey var mıdır? Son çare olarak garantiye göndereceğim.

Garantiden başka çare yok. 3k'lık klavyede hot swap özelliği yok. :D Sırf bilindik diye alıyorsunuz galiba şu markaları ama benim gözümde asıl güvenmemeniz gereken markalar bunlar bazı istisna modeller dışında.

Lehim makineniz varsa belki birşeyler yapabilirsiniz ama garanti bitmemişken yapmanızı önermem.

Sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Garanti yüksek ihtimal değişim yapacak. ROG STRIX Scope önerenler burada mı? Bin kere dedim bu bütçelerde hotswap özelliği olmayan bir klavyeye yanaşmayın diye. Geçmiş olsun. Marka olunca ürünün bozulmama garantisi diye bir şey yok. Ürünün garantisi olmasa o tuşa hiçbir şey yapamazdınız.

Sizin yapabileceğiniz bir şey yok. Garanti yüksek ihtimal değişim yapacak. ROG STRIX Scope önerenler burada mı? Bin kere dedim bu bütçelerde hotswap özelliği olmayan bir klavyeye yanaşmayın diye. Geçmiş olsun. Marka olunca ürünün bozulmama garantisi diye bir şey yok. Ürünün garantisi olmasa o tuşa hiçbir şey yapamazdınız.
Garantiye gönderdiğimde klavye mi değişecek yoksa switch mi?

Uzatmak istemiyorum, hot swap herkesin ihtiyacı olan bir şey değil. Her üründe meydana gelebilecek bir olay yüzünden Asus gibi bir markayı veya ürünü yerden yere vurma hakkınız yok.

Uzatmak istemiyorum, hot swap herkesin ihtiyacı olan bir şey değil. Her üründe meydana gelebilecek bir olay yüzünden Asus gibi bir markayı veya ürünü yerden yere vurma hakkınız yok.
Bir klavyeye 3k veriyorsanız hotswap sizin ihtiyacınızdır. 500 verirsin gider 2 sene sonra bozulur yenisini alırsın ama 3k kolay kazanıp harcanacak bir para değil. PCB'de bir sorun çıkmadığı sürece hotswap klavyeler ömürlük oluyor kaliteli birşey alırsanız. Arkadaşın garantisi olmasaydı veya garantiye gittiğinde kullanıcı hatası dediklerinde ne yapacaksın? Bir de THH ile mi uğraşsın?

Garantiye gönderdiğimde klavye mi değişecek yoksa Switch mi?

Değişim olacak.

Uzatmak istemiyorum, hot swap herkesin ihtiyacı olan bir şey değil. Her üründe meydana gelebilecek bir olay yüzünden ASUS gibi bir markayı veya ürünü yerden yere vurma hakkınız yok.

Herkesin ihtiyacı olan bir şey zaten değil. Eğer bu klavyenin garantisi olmasaydı ve böyle bir sorun yaşansaydı ne olacaktı? Hotswap özelliği olması kurtaracaktı switcihi. ASUS gibi bir markayı kimse vurmadı burada. Sadece bu modelin fiyatını hak etmediğini ve bu fiyatlara alınmaması gerektiğini söyledik çok kez. Çok uygun fiyata yakalanırsa alınır. Geçengün bir arkadaş 1800 TL'ye almıştı.

Uzatmak istemiyorum, hot swap herkesin ihtiyacı olan bir şey değil. Her üründe meydana gelebilecek bir olay yüzünden ASUS gibi bir markayı veya ürünü yerden yere vurma hakkınız yok.

Arkadaşlar, sorunum başlıkta yazdığı gibi. Klavye belli aralıklarla kendi kendine sadece "i" tuşuna basıyor. Garantisi devam ediyor, gönderebilirim fakat 20 gün sürer dediler. Benim yapabileceğim bir şey var mıdır? Son çare olarak garantiye göndereceğim.

Garantiye gönderin boş yere garantiden çıkarmayın.
Marka diye normalde 2 k olan klavyeyi 3.5'a satması problem. Hotswap alsa yedek Switch'lerden biriyle değişir keyfine bakardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klavyeden memnunum normal şartlarda, hot swap özelliğini ilk kez duydum burada. Yaklaşık 2 sene önce fiyatı uygun geldiği için almıştım.

Klavyeden memnunum normal şartlarda, hot swap özelliğini ilk kez duydum burada. Yaklaşık 2 sene önce fiyatı uygun geldiği için almıştım.
Klavyenin pek bir sorunu olduğunu düşünmüyorum zaten hocam. Sorun olmadığı halde yine almam orası ayrı konu da. Tek sorun garanti olmasaydı o klavyeye lehimde yoksa hiçbir şey yapamıyorsunuz. Çöp oluyor yani. Bir de neden yerden yere vuruyorsunuz demelerine şaşırıyorum.

Geri
Yukarı