ASUS ROG Scope RX klavyenin ikinci kablosu ne işe yarar?

krmayg1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben ASUS ROG Scope RX Red Switch klavye aldım. Bir sıkıntı yok, güzel çalışıyor ama iki adet kablo var. Biri klavyeyi çalıştırıyor ama diğerinin ne olduğunu bilmiyorum. Kullanma kılavuzu da yoktu kutuda. Söylerseniz sevinirim.

Merhaba. Ben ASUS ROG scope RX red Switch klavye aldım. Bir sıkıntı yok, güzel çalışıyor ama iki adet kablo var. Biri klavyeyi çalıştırıyor ama diğerinin ne olduğunu bilmiyorum. Kullanma kılavuzu da yoktu kutuda. Söylerseniz sevinirim.

USB için

Not: Bende bu klavyeyi kullanıyorum 1.5-2 yıl oldu klavyenin yön tuşlarından 1 tanesi Shift tuşu ve caps tuşları tırnağı kırıldı bilgin olsun hassas davran dostum.

USB için.

Not: Bende bu klavyeyi kullanıyorum 1.5-2 yıl oldu klavyenin yön tuşlarından 1 tanesi Shift tuşu ve caps tuşları tırnağı kırıldı bilgin olsun hassas davran dostum.

Merhaba kullanmış olduğunuz modelin USB kablolarından sadece klavyeyi çalıştıranı kullanmak bir problem yaratıyor mu? Klavye üzerindeki USB girişi icin olanı boş bırakabilir miyim mesela? Laptop'da kullanmak istiyorum ama yan yana iki USB girişi bulunmuyor.

Merhaba kullanmış olduğunuz modelin USB kablolarından sadece klavyeyi çalıştıranı kullanmak bir problem yaratıyor mu? Klavye üzerindeki USB girişi icin olanı boş bırakabilir miyim mesela? Laptop'da kullanmak istiyorum ama yan yana iki USB girişi bulunmuyor.
Kullanırsınız hocam.

Bende laptopta kullanıyorum USB için olanı takmıyorum ve gayet iyi çalışıyor tavsiye ederim güzel klavye.

Yeni konular

Geri
Yukarı