Satılık ASUS ROG STRIX 1660 Ti sistem

Emirizmir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Yaklaşık 2.5 yıl önce aldığım sistemimi İzmir içinde elden satacağım. Kargoyla vs. uğraşmak istemiyorum sadece İzmir bornova ilçesinde elden verebilirim. Para nakit veya havale ile olabilir. Para ile sistem eş zamanlı verilecek.

• Ryzen 5 2600X.
• Crucial Ballistix Sport 16 GB 3000MHz CL15 RAM.
• ASUS TUF B450 Plus Gaming anakart.
• ASUS ROG STRIX 1660 Ti Advanced Edition ekran kartı.(Garantisi bitti)
• Thermaltake Smart RGB 700 watt 80 Plus PSU. (Garantisi hemen hemen 3 yıl daha devam ediyor fakat tam tarihini bilmiyorum.)
• Rampage joyance kasa.
• 6 adet Xigmatek Galaxy 2 Elite kasa fanları. (kumandalı ve RGB kontrolcüsü mevcut)
• Arctic Freezer 34 e-Sports Duo işlemci soğutucusu. (Garantisi var)
• Corsair MP510 M.2 SSD 250GB.
• Crucial BX500 120GB SATA SSD.

Sistem şu an sorunsuz çalışıyor ve olabildiğince temiz tuttum. İlgilenenler için istedikleri testi yapabilirim ve çok büyük alan kaplamayan oyunlarda test edebilirim.
Ekran kartı servisten yeni geldi soğutucu bloğu sıfır.
Ekran kartı ve PSU dışındaki ürünlerin kutuları duruyor fakat faturaları mevcut değil. Garantileride bitti.
Ekran kartının faturası mevcut garantisi mayıs ayında bitecek.
Ekran kartı dışında hiçbir parça servis işlemi görmedi. Ekran kartının gördüğü servis işlemide sadece bakım amaçlı soğutucu blok değişti işte. Herhangi bir sorunu yok yani servis raporunu gösterebilirim.
Ve PSU da coil whine sıkıntısı var fakat o konuda yapabileceğim bir şey yok 2 kere sıfırı ile değiştirildi yine çözülmedi. Performansına bir etkisi yok. Zaten garantisi var daha sorun olursa değişim istersiniz.
Sistemde ne olup bittiğini olabildiğince detaylı yazdım.
Fiyat olarak 8500TL düşünüyorum.
Parçaları ayrı ayrı satmayacağım.
İlgilenenler bu konu üzerinden veya Instagram adresimden ulaşabilirler.
Instagram: emir.ferraoglu
Hafta içi saat 16:00'dan sonra cevap verebilirim.
Fiyat hakkında yorum yapılabilir. Tam piyasayı bilmiyorum ama uygun olduğunu düşünüyorum fiyatın.
@The Theseus özellikle sizin fiyat hakkındaki düşüncenizi merak ediyorum. Sizce uyun mu daha düşük mü olmalı?

Son düzenleme:
Merhaba. Yaklaşık 2.5 yıl önce aldığım sistemimi İzmir içinde elden satacağım. Kargoyla vs. uğraşmak istemiyorum sadece İzmir bornova ilçesinde elden verebilirim. Para nakit veya havale ile olabilir. Para ile sistem eş zamanlı verilecek.

• Ryzen 5 2600X.
• Crucial Ballistix Sport 16 GB 3000MHz CL15 RAM.
• ASUS TUF B450 Plus Gaming anakart.
• ASUS ROG STRIX 1660 Ti Advanced Edition ekran kartı.(Garantisi bitti)
• Thermaltake Smart RGB 700 watt 80 Plus PSU. (Garantisi hemen hemen 3 yıl daha devam ediyor fakat tam tarihini bilmiyorum.)
• Rampage joyance kasa.
• 6 adet Xigmatek Galaxy 2 Elite kasa fanları. (kumandalı ve RGB kontrolcüsü mevcut)
• Arctic Freezer 34 e-Sports Duo işlemci soğutucusu. (Garantisi var)
• Corsair MP510 M.2 SSD 250GB.
• Crucial BX500 120GB SATA SSD.

Sistem şu an sorunsuz çalışıyor ve olabildiğince temiz tuttum. İlgilenenler için istedikleri testi yapabilirim ve çok büyük alan kaplamayan oyunlarda test edebilirim.
Ekran kartı servisten yeni geldi soğutucu bloğu sıfır.
Ekran kartı ve PSU dışındaki ürünlerin kutuları duruyor fakat faturaları mevcut değil. Garantileride bitti.
Ekran kartının faturası mevcut garantisi mayıs ayında bitecek.
Ekran kartı dışında hiçbir parça servis işlemi görmedi. Ekran kartının gördüğü servis işlemide sadece bakım amaçlı soğutucu blok değişti işte. Herhangi bir sorunu yok yani servis raporunu gösterebilirim.
Ve PSU da coil whine sıkıntısı var fakat o konuda yapabileceğim bir şey yok 2 kere sıfırı ile değiştirildi yine çözülmedi. Performansına bir etkisi yok. Zaten garantisi var daha sorun olursa değişim istersiniz.
Sistemde ne olup bittiğini olabildiğince detaylı yazdım.
Fiyat olarak 8500TL düşünüyorum.
Parçaları ayrı ayrı satmayacağım.
İlgilenenler bu konu üzerinden veya Instagram adresimden ulaşabilirler.
Instagram: emir.ferraoglu
Hafta içi saat 16:00'dan sonra cevap verebilirim.
Fiyat hakkında yorum yapılabilir. Tam piyasayı bilmiyorum ama uygun olduğunu düşünüyorum fiyatın.
@The Theseus özellikle sizin fiyat hakkındaki düşüncenizi merak ediyorum. Sizce uyun mu daha düşük mü olmalı?
Hocam fiyat 8500 olarak değişti mi acaba bu fiyata emoji atmışsam hata benim 🥲 8K uygun (ucuz anlamında) fiyat olurdu.

Hocam fiyat 8500 olarak değişti mi acaba bu fiyata emoji atmışsam hata benim 🥲 8K uygun (ucuz anlamında) fiyat olurdu.
9000K idi 8500 olarak güncelledim. 8K da biraz koyar gibi satmam daha iyi ya. Çünkü ekran kartı şuan 0 dan farksız soğutucusu falan 0 ı ile değiştiği için. Bir de sistem parçalarında hiç ucuza kaçmadığım için o fiyat üzüyor. Sistemdeki tek dandik şey kasa onun dışındakilerin hepsi orta-üst seviye parçalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı