ASUS ROG STRIX 24.5" XG259qn vs BenQ 24.5" Zowie XL2566k

Serrdarr

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Birkaç gün içerisinde şu an kullandığım 144Hz'lik monitörümden bu bahsettiğim 2 monitörün birine geçiş yapacağım fakat aklımı karıştıran konular var. Genel olarak Valorant oynayacağım ve hangisinde en az ghosting olur bunu soracağım. Bir de ASUS'un bu monitörünü araştırırken 0.3ms süresine minimum demişler ve sitelerde 1ms (GtG) olarak geçiyor. Bu monitör şimdi 0.3ms mi 1ms mi? Veya hangi özellikler açıp kapandığında bu süre değişiyor? Şimdi linkleri de buraya bırakıyorum.

2566k kullanıyorum ve aşırı kaliteli bir monitör. Ghosting'in G'si yok. Oyun akıcılığı muazzam. Sanırım bu monitör benim için end Game. Bence hiç düşünmeden yapıştır.

2566k kullanıyorum ve aşırı kaliteli bir monitör. Ghosting'in G'si yok. Oyun akıcılığı muazzam. Sanırım bu monitör benim için end Game. Bence hiç düşünmeden yapıştır.
Fikrinizi dikkate alacağım.

O modelleri de inceledim fakat ASUS ve özellikle BenQ'in bu modeliyle rakip olacaklarını düşünmediğim için almayı düşünmüyorum. Yine de fikriniz için teşekkürler.

Hocam kafam fena karışık ya, Biri 17k biri 24k monitörler, aradaki farka gerçekten değecek bir şey almak istiyorum. Zowie 20k olsa düşünmeden alırdım ama ne adamakıllı spec paylaşan bi kanal var ne de farklarını tam açıklayan bir video :/ Kararsız kaldım...

Hocam kafam fena karışık ya, Biri 17k biri 24k monitörler, aradaki farka gerçekten değecek bir şey almak istiyorum. Zowie 20k olsa düşünmeden alırdım ama ne adamakıllı spec paylaşan bi kanal var ne de farklarını tam açıklayan bir video :/ Kararsız kaldım...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
XL2566K bambaşka bir seviye hocam.

Hocam kafam fena karışık ya, biri 17k biri 24K monitörler, aradaki farka gerçekten değecek bir şey almak istiyorum. Zowie 20k olsa düşünmeden alırdım ama ne adamakıllı Spec paylaşan bir kanal var ne de farklarını tam açıklayan bir video :/ kararsız kaldım...

Hocam Zowie'nin XL2411K modeli de yan odamda duruyor emin olun ahım şahım bir fark yok DyAc teknolojisinden. Yani kötü demiyorum fakat ASUS gerçekten bu monitörü yarıştıracak şekilde yapmayı başarmış üstüne üstlük renkler harika. Fakat bu monitörde tek sorun ELMB açınca parlaktık düşüyorve input lag oluyor. Ama kapalı olunca da çok bir farkı olmuyor çünkü monitör zaten 360-380Hz yani hissetmiyorsunuz bile.

Hocam Zowie'nin XL2411K modeli de yan odamda duruyor emin olun ahım şahım bir fark yok DyAc teknolojisinden. Yani kötü demiyorum fakat ASUS gerçekten bu monitörü yarıştıracak şekilde yapmayı başarmış üstüne üstlük renkler harika. Fakat bu monitörde tek sorun ELMB açınca parlaktık düşüyorve input lag oluyor. Ama kapalı olunca da çok bir farkı olmuyor çünkü monitör zaten 360-380Hz yani hissetmiyorsunuz bile.
Anladım hocam çok teşekkürler tekrardan

Geri
Yukarı