Elektronik ASUS ROG STRIX 750G 1877 TL

@Unprocurabl3

Ben ASUS'un güç kaynaklarının hiçbir zaman ucuz olmadığını söyledim, sen konuyla hiç alakası olmayan nakliye ücretini dikkate alıyorsun. Nakliye ücretine değil güç kaynağının fiyatına olumsuz yorum yapıyorum ben. Sen benim "Almanya'dan Türkiye'ye gelen kargo için 140 TL fazla" dediğimi gördün mü? Olay zaten nakliye ücretinde değil güç kaynağının pahalı olmasında. ROG STRIX'in bir sürü alternatifi var.

Ayrıca yurt içi uzun hat kargoların hiçbirine bu zamana kadar 30 TL'den fazla ödemedim, 100 TL kargo ücreti kutunun ağır olmasından dolayıdır. Ben bilgisayar parçalarıyla ilgileniyorum, komple kasa zaten 100 TL civarı tutar, konu bu değil ki. Kargonun boyutunu ya da ağırlığını söylemeden "98 TL kargo ücreti ödedim 🙂" yazmak da ayrı bir komedi.

Ücret kargonun ağırlığına göre değişiyor, sabit bir fiyat yok ki zaten.

Neyi eleştireceğimi sana mı soracam? "Nakliye ücretleri dahil yine olması gereken fiyatın üstünde" yazan sensin. Bu cümlene de cevap verdim. Eğer konu ile alakası yoksa nakliye ücreti hakkında yorum yapmasaydın. Sen o yorumu yaparsan eleştiriyi kabul edeceksin. Gidip basit bir cümleye destan yazmışsın . Enteresan.

Yeni konular

Geri
Yukarı