Asus ROG STRIX B350-F GAMING HDMI çıkışı nasıl kullanılır?

APU işlemci için bulunuyor o görüntü çıkışları.

APU işlemci almanız gerekmekte. APU işlemci yok ise görüntüyü ekran kartından almak zorundasınız.
Anladım teşkkürler.. Ne saçma bir durum ya bu az da olsa adam gibi bi işlemci alalım dedik paraya kıydık bir de iyi bir anakart alalım dedik işe bak. Ekran kartımız olmasa format bile atamayacağız yani.
APU işlemci için bulunuyor o görüntü çıkışları.
Peki bu işlemci bu anakarta uyumlu mu?

AMD A10 7870K Soket FM2+ 3.9GHz 4MB Önbellek 95W 28nm İşlemci + R7 GPU - Vatan Bilgisayar

Hayır değil. O anakarta sadece AM4 soket işlemcileri takabilirsiniz.
A evet doğru ya FM2 o tabi doğru. Kötü oldu ya anakart alırken HDMİ çıkışı da olsun diye dikkat etmiştim oysa ki boşunaymış.
Ayrıca bu anakart ile gelen çıkışların olduğu bölüme takılan paneli kasaya uydurabilmek için epey uğraştım. Kasadan mıdır yoksa o tenekeden (adı her neyse artık) midir anlamadım ama ses çıkışlarını deliklere denk getirene kadar canım çıktı. Hatta o anakart panelinin arkasındaki süngerimsi dokuyu söküp atmak zorunda kaldım. aynı parçaları alacak olanlar varsa bilgi olsun diye yazıyorum. Kullandığım kasa bu : Zalman Z9 Plus Midt Atx Siyah Kasa - Vatan Bilgisayar
*** Ayrıca kasa içinden HDD aparatı bile çıkmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı