Asus ROG STRİX B350 İade Edip Asus TUF B450 Alınır mı?

FrozenGG

Kilopat
Daha fazla  
B350 ASUS STRIX anakart aldım. Fakat B450 anakartlar piyasaya çıktı. Beklesem çıkmaz inanamiyorum. Sizce B450 ASUS TUF Plus ile değiştirmeli miyim? 30-60 TL arası fiyat farkı var. İade için 12 Ağustos'a kadar vaktim var. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabiki alınır. Diğer türlü güncelleme falanı filanıyla uğraşacaksınız. Hem de yeni nesil.

BIOS güncellemesi yapılmamışsa anakartı işlemcinin desteklemesi için mecburen aldığın yerle irtibata geçeceksin. Hal böyle iken neden yenisiyle değiştirmeyesin ki? Sistem kurulu olsa gerek yok derdim.
merhaba ben de rog strix b350F GAMING aldım 2 hafta once hepsiburadadan.BIOS guncellemesini kendim yapabilirmiyim? zor olur mu ?

BIOS güncellemesini kendin yapacaksan elinde her şeyden önce ilk nesil AM4 uyumlu işlemci olması lazım yoksa mecburen bir yerlerden uyumlu işlemci temin etmen gerekir. Güncellemeyi kendin yapacaksan şu an en düşük fiyatta alttaki işlemci var.

AMD A6-9500 Dual Core 3,8GHz ATi Radeon5 BOX (AM4)
amd ryzen desktop 2000 ready yazıyor anakart kutusunun üstünde, yine de am4 uyumlu işlemci bulmam gerekir mi BIOS için. Baya kotu oldu bu haber cunku ondan dolayı emin olmak istiyorum

merhaba ben de rog strix b350F GAMING aldım 2 hafta once hepsiburadadan.BIOS guncellemesini kendim yapabilirmiyim? zor olur mu ?
BIOS güncellemesini kendin yapacaksan elinde her şeyden önce ilk nesil AM4 uyumlu işlemci olması lazım yoksa mecburen bir yerlerden uyumlu işlemci temin etmen gerekir. Güncellemeyi kendin yapacaksan şu an en düşük fiyatta alttaki işlemci var.

AMD A6-9500 Dual Core 3,8GHz ATi Radeon5 BOX (AM4)

Bence gerek yok bu kadar uğraşa bilgisayarcıya git sisteminin yanında dur adam güncellesin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı