ASUS ROG STRIX B450-F alınır mı?

Tavrınızı hiç hoş bulmadım açıkçası. Kimse sizin kötülüğünüzü düşünmüyor sonuçta, bize ne aldığınız karttan. Değil mi? Moderatörler onca konuyu onaylıyor, raporlara bakıyor. Onlar da robot değil.

Alın, güzel kart kendisi.
Gelişigüzel yapılan bir işi sizin gibi tasvip edemediğim için üzgünüm 😁. Şimdiye kadar açtığım birçok başlık spesifik olmasına rağmen genel başlıklara döndü. İlk defa başıma gelmiyor. Fakat düşüncenize saygı duyarım. İyi forumlar.

B450 Chipset'e okadar para vermek sadece israf olur. Neden israf olur X570 var B550 gelecek bunlara yönelin artık üst seviye B450 almaya gerek yok çünkü aynı fiyata X570 var giriş seviyesi falanda olsa epey özellik barındıran kartlardır. Zaten biraz daha bürçeni arttırırsan orta seviye çok iyi X570 anakartlar alabilirsin.

AMD 4.Nesil B450 ve X470'lerde olmayacak dedi. Bence o kadar para vermişken bundan mahrum kalmak çok can sıkıcı. Ama arkadaşın bileceği iş tabii. Ben az da olsa umutluyum üreticilerin bios update yapacaklarına ama kesin bir şey yok.
B350 ve A320 için olmayacak dendi.

B350 ve A320 için olmayacak dendi.
Ekran Alıntısı.PNG

ZEN 3 yani 4.nesil B450 ve X470'ler ile uyumsuz gözüküyor. Ben de görünce şaşırdım.

Geri
Yukarı