Asus ROG Strix B450-F Gaming vs MSI X470 GAMING PRO

Hayırlı olsun.Keşke işlemciyi 2600x veya 2600 yapıp ekran kartını 1070ti yapsaydınız.Ekran kartları daha çabuk eskiyor.

Hayırlı olsun.Keşke işlemciyi 2600x veya 2600 yapıp ekran kartını 1070ti yapsaydınız.Ekran kartları daha çabuk eskiyor.
Dediginiz mantikli bi sebep olarakta islemciyi r7 2700 aldim, butcem kısıtlı islemci olarak maksimum r5 2600e yetiyodu, r7 2700ü 1800tl ye gorunce hemen aldim amazondan, ekran karti kismina gelincede maksimum rx590a yetiyordu newegg den 2400e gtx1070 aldım şuan yolda hayirlisi bakalim biraz düze çıktığımda (muhtemelen seneye) ekran kartını satıp yükseltebilirim, fikrin için saol bu arada

Genel olarak sistem toplarken %50 Ekran Kartı %30 işlemci %20 anakart en sağlıksı olur.Sisteminiz tekrardan hayırlı olsun.
Önceki sistemim rx480li ve i5 7500 lüydü hic upgrade etmeden de sattım düşündüğüm gibi , şuan topladığım bilgisayarı biraz daha uzun ömürlü olması için birbirine yakın parçalar almış bulunmaktayım, hayırlı geceleriniz olsun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı