ASUS ROG STRIX B460-I GAMING ve i3-10100 uyumlu mu?

Merhabalar mITX kasa toplamak istiyorum. Anakart olarak dahili Wi-Fi özelliği bulunan ASUS ROG STRIX B460-I GAMING modelini kullanmak istiyorum, acaba bu anakart ile Intel Core i3 10100 işlemci birbirini tanır mı, uyumlu olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar mITX kasa toplamak istiyorum. Anakart olarak dahili Wi-Fi özelliği bulunan ASUS ROG STRIX B460-I GAMING modelini kullanmak istiyorum, acaba bu anakart ile Intel Core i3 10100 işlemci birbirini tanır mı, uyumlu olur mu?

Uyumlu fakat 10100 için o anakart gereksiz pahalı derdiniz sadece Wi-Fi ise ucuza yine B460 bir anakart alıp PCI-e Wi-Fi adaptör alabilirsiniz

i3 10100 için çok pahalı bir anakart almışsınız. Bence şunlardan birini alın. Zaten diğeriylede OC yapamıyacaksınız.

Tavsiye için teşekkür ederim bir araştırayım.

Size bir öneride bulunabilirim mesela
Ve
Alırsanız çok daha ucuza gelir hatta anakartı Gaming gecesinden 570TL'ye alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı