Razer Mamba Wireless farede gecikme hissi sorunu

Özdemirr1

Yoctopat
Daha fazla  
Razer Mamba Wireless 2015'e sahibim. Dockunu masaya koyuyorum normal kullanırken sanki gecikme var gibi hissediyorum. Başka farede bunu hissetmiyorum ama aynı şekilde Razer Mamba Wireless 2012'ye de sahibim. Onda da aynı şeyi hissediyorum. Sanki geç işliyor oyunda falan bunu nasıl düzeltebilirim? Yazılımında 1000 Hz seçili.

Fare yoklama oranı testi yaptım çok zorladım ama maksimum 835e çıktım elimde SteelSeries Prime var onda hiç zorlanmadan direk 1000Hz oldu hatta maksimum 1070 Hz oldu ve G300sde var onda 900 küsur 1000Hz'ye kadar cıkıyor ama Razer Mamba Wireless 2015 835'te kalıyor çok fazla zorladığım halde.

Razer Mamba Wireless 2015'e sahibim. Dockunu masaya koyuyorum normal kullanırken sanki gecikme var gibi hissediyorum. Başka farede bunu hissetmiyorum ama aynı şekilde Razer Mamba Wireless 2012'ye de sahibim. Onda da aynı şeyi hissediyorum. Sanki geç işliyor oyunda falan bunu nasıl düzeltebilirim? Yazılımında 1000 Hz seçili.

Hocam bu sorun bende de var Glorious Model D Wireless kullandım, şu an Razer deathhader V3 Pro kullanıyorum belki psikolojik ama bazen mouse tam tutarlı çalışıyor bazen lağ'lı gibi geçen bir araştırdım modeme çok yakınsa cihazlar bu durum olabiliyormuş bir ara uzun bir Ethernet kablosu bulunca deneyeceğim yani neden oluyor bende tam bilmiyorum fazla pingimde yok oyunlarda. not: özellikle bf1 de klavye bazen s tuşu çalışmıyor klavye degiştim kasayı komple degiştim aynı yani durum.

Hocam bu sorun bende de var Glorious Model D Wireless kullandım, şu an Razer deathhader V3 Pro kullanıyorum belki psikolojik ama bazen mouse tam tutarlı çalışıyor bazen lağ'lı gibi geçen bir araştırdım modeme çok yakınsa cihazlar bu durum olabiliyormuş bir ara uzun bir Ethernet kablosu bulunca deneyeceğim yani neden oluyor bende tam bilmiyorum fazla pingimde yok oyunlarda. Not: Özellikle BF1 de klavye bazen s tuşu çalışmıyor klavye degiştim kasayı komple degiştim aynı yani durum.

Hocam vallahi modem 3 4 metre uzağımda Ethernet'le bağlanıyorum ama kulaklığım Wireless.

Çok eski bir model, normal hocam. Günümüz şartlarında yetersiz bir model. Lazer sensör kullanıyor, mousepadi bile okuyamıyor olabilir. Çok ihtimal var.

Hocam eski bayağı biliyorumda güzel mouse hoşuma gidiyor arada kullanmak istiyorumda o sorun var diye kullanamıyorum pek sensörünün ne olduğunu bilmiyorum 16k DPI olduğunu biliyorum sadece çok fazla bilgi yok internette bu 2 mouse için.

Evet mouse sanki geç kayıyor gibi hissediyorum bazen de aşırı tutarlı çalışıyor komik bir durum çözümünüde bulamadım yani.

Hocam çözüm bulursanız beni de bilgilendirirseniz sevinirim.

Hocam eski bayağı biliyorumda güzel mouse hoşuma gidiyor arada kullanmak istiyorumda o sorun var diye kullanamıyorum pek sensörünün ne olduğunu bilmiyorum 16k DPI olduğunu biliyorum sadece çok fazla bilgi yok internette bu 2 mouse için.

Hocam çözüm bulursanız beni de bilgilendirirseniz sevinirim.

Haber ederim hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı