ASUS ROG STRIX Fusion 300 sesler geliyor

enumany

Centipat
Daha fazla  
ASUS ROG STRIX Fusion 300.
USB'den bağladığım zaman düşük sese sahip 'pık' benzeri bir ses geliyor sürekli ve aralıklı. Eğer PC açılırken takarsam da bilgisayardan (nereden geldiğini çözemedim.) Çıt çıt ses geliyor. Ov mi var? Burada anakartı mı değiştireyim PSU'yu mu? Bir de geçen gün jaktan bağladığımda kulaklıktan otomatik silah gibi tataatata ses geldi sonra çıkardım başka bir cihaza bağladım. İlk başta ses bozulmuştu, sonra düzeldi.

Bende de benzer sorun var. Bazen kulaklığı veya mikrofonu kasanın ön portuna taktığımda çok yüksek sesli cızırtı geliyor. Arka tarafa taktığımdaysa aynı sendeki gibi garip bir ses geliyor sürekli. PC ayarlarından sesi kapatıp herhangi bir ses açtığımda normalde ses gelmemesi gerekirken de o cızırtı gibi bir şey geliyor. Ben PSU değiştirmeyi denedim işe yaramadı. O yüzden anakarttan olduğunu düşünüyorum.

Bende de benzer sorun var. Bazen kulaklığı veya mikrofonu kasanın ön portuna taktığımda çok yüksek sesli cızırtı geliyor. Arka tarafa taktığımdaysa aynı sendeki gibi garip bir ses geliyor sürekli. PC ayarlarından sesi kapatıp herhangi bir ses açtığımda normalde ses gelmemesi gerekirken de o cızırtı gibi bir şey geliyor. Ben PSU değiştirmeyi denedim işe yaramadı. O yüzden anakarttan olduğunu düşünüyorum.
Teşekkürler

Geri
Yukarı