ASUS ROG Strix G G531GT-BQ091 alınır mı?

ozguroztunc

Hectopat
Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyatı denk özellikteki rakiplerine göre nasıldır, acaba düşüncelerinizi öğrenebilir miyim? Yani demek istediğim bu özellikte Monster veya hangi marka önerirsiniz?

MSI GL65 9SC-041XTR modelini öneriyorum. Bende o cihazla arasında kalmıştım.

Alınabilir. Asus öneririm ben veya MSI'da olabilir.

Bu model fiyatıyla dikkatimi çekti.MSI'da araştırıyorum.Teşekkür ederim.

Olur. Ama sana önerilerim var:
  • HDD' yi 1TB yap veya SSHD' yi. Çünkü eğer oyun oynayacaksan boyutları fazla. Hatta 2TB 2.5" HDD' lere bakabilirsiniz.
  • RAM' i ne yapıp ne et 16GB yap.

RAM Linki:

Elimde şuan 512GB SSD var onu takmayı düşünüyorum extra olarak ve 5 yıldır Asus kullanıyorum yeni modele geçmek istedim bu model fiyatıyla dikkatimi çekti.Ayrıcı ram arttırma ve link tavsiyesi için teşekkür ederim.
MSI GL65 9SC-041XTR modelini öneriyorum. Bende o cihazla arasında kalmıştım.

Model tavsiyesi için teşekkür ederim.Şuan kullanıyor musunuz acaba kullanıyorsanız yorumunuz nedir?

Son düzenleme:
Teşekk

Bu model fiyatıyla dikkatimi çekti.Teşekkür ederim.
R

Elimde şuan 512GB SSD var onu takmayı düşünüyorum extra olarak ve 5 yıldır Asus kullanıyorum yeni modele geçmek istedim bu model fiyatıyla dikkatimi çekti.Ayrıcı ram arttırma ve link tavsiyesi için teşekkür ederim.

Rica ederim. ASUS' u 8 yaşından beri yani 2009' dan beri kullanırım. Anakartta hiç sıkıntı çıkmadı chipsette bit şey olmadı. Bu kalite sayesinde ben ASUS' u tercih ederim. Eğer bütçe var ise mutlaka i5 9300H+ 1660Ti ya da i7 9750H+ GTX 1660Ti modellere bak derim. Soğutucu alacaksan AD-RC5 alabilirsin. Laptopu aldıktan sonra undervolt yapmayı biliyorsan yap çünkü H serisi biraz fazla ısınır.
NOT: Verdiğim rehberdeki yazılanlara uyarak UV yap. Her işlemxinin UV voltage kısma değeri farklıdır.

Bu rehbere uyarak UV yaparsın gelecekte. Bu laptopu almayı planlıyorsan şimdiden hayırlı olsun. Dediğim gibi önerim soğutucu konusunda AD-RC5, undervolt konusunda da yazılanları yap.

Rica ederim. ASUS' u 8 yaşından beri yani 2009' dan beri kullanırım. Anakartta hiç sıkıntı çıkmadı chipsette bit şey olmadı. Bu kalite sayesinde ben ASUS' u tercih ederim. Eğer bütçe var ise mutlaka i5 9300H+ 1660Ti ya da i7 9750H+ GTX 1660Ti modellere bak derim. Soğutucu alacaksan AD-RC5 alabilirsin. Laptopu aldıktan sonra undervolt yapmayı biliyorsan yap çünkü H serisi biraz fazla ısınır.
NOT: Verdiğim rehberdeki yazılanlara uyarak UV yap. Her işlemxinin UV voltage kısma değeri farklıdır.

Bu rehbere uyarak UV yaparsın gelecekte. Bu laptopu almayı planlıyorsan şimdiden hayırlı olsun. Dediğim gibi önerim soğutucu konusunda AD-RC5, undervolt konusunda da yazılanları yap.
Öncelikle bütcemi yükseltebilirsem dediğiniz gibi GTX 1660 Ti modellerine çıkmaya çalışırım. UV konusunda bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim. Eğer alırsam uygulayacağım. Soğutucu önerisi içinde ayrıca teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu model fiyatıyla dikkatimi çekti. MSI'da araştırıyorum. Teşekkür ederim.

Elimde şu an 512 GB SSD var onu takmayı düşünüyorum extra olarak ve 5 yıldır ASUS kullanıyorum yeni modele geçmek istedim bu model fiyatıyla dikkatimi çekti. Ayrıcı RAM arttırma ve link tavsiyesi için teşekkür ederim.

Model tavsiyesi için teşekkür ederim. Şu an kullanıyor musunuz acaba kullanıyorsanız yorumunuz nedir?

Evet kullanıyorum. Bende başlarda ASUS ROG STRIX G531GT ile MSI arasıda kalmıştım. İki modelide canlı inceledim ve MSI karar kıldım. Cidden malzeme kalitesi anlamında çok fark var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı