ASUS ROG STRIX g G731GV düşük FPS

Konuyu geç cevaplıyorum ancak ne yaptınız? Bende de aynı sorun var
Geç cevapladığım için üzgünüm. Dostum üşengeçliğimden dolayı hala çözmedim ancak çözümü ram slotunu 2x16 yapmak.
Bunu internetten sizinkiyle uyumlu olan bir 1x16 ram alıp, ASUS yetkili servisinde garanti kapsamında taktırarak yapabilirsiniz.

Geç cevapladığım için üzgünüm. Dostum üşengeçliğimden dolayı hala çözmedim ancak çözümü ram slotunu 2x16 yapmak.
Bunu internetten sizinkiyle uyumlu olan bir 1x16 ram alıp, ASUS yetkili servisinde garanti kapsamında taktırarak yapabilirsiniz.
hocam aynı sorun bende de mevcut aynı pcde. cs go da anlık fps drop yiyorum. 16x2 yapınca düzeldi mi sorun ? ona göre alacağım.

tek kanal olmasindan dolayidir hocam cift kanal yapmaniz fps oyunlari icin daha iyi olur yapin bence.
hocam aynı sorun bende de mevcut aynı pcde. cs go da anlık fps drop yiyorum. 16x2 yapınca düzeldi mi sorun ? ona göre alacağım.

tek kanal olmasindan dolayidir hocam cift kanal yapmaniz fps oyunlari icin daha iyi olur yapin bence.
hocam o zaman bana alabileceğim ram önerebilir misin? birde 512 GB ssd var sistemde. oyun çok olduğu için alan yeterli gelmiyor. bu leptopa uygun bir harddiskte önerebilir misin rica etsem.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-05-23 at 23.32.10.jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-23 at 23.32.10.jpeg
    450,8 KB · Görüntüleme: 14
  • WhatsApp Image 2022-05-23 at 23.32.06.jpeg
    WhatsApp Image 2022-05-23 at 23.32.06.jpeg
    369,9 KB · Görüntüleme: 9
Hocam o zaman bana alabileceğim RAM önerebilir misin? Bir de 512 GB SSD var sistemde. Oyun çok olduğu için alan yeterli gelmiyor. Bu laptopa uygun bir hard diskte önerebilir misin rica etsem.

Hocam RAM icin laptop RAM de konu acin CPU Z değerlerini oraya attiginizda arkadaşlar yardimci olacaktir hard disk konusunda bilgim yok yanlış yonlendirmiyeyim.

Geri
Yukarı