ASUS ROG STRIX G15 513RW-HF208 laptop ASUS'un resmi sitesinde gözükmüyor

Değerli cevabınız için çok teşekkür ederim. En açıklayıcı cevabı siz verdiniz. Aynı modelin 17inç olan versiyonu ısınma konusunda bir nebze daha iyi sanırım. Ama önerinizi dikkate alarak 3060 olan modeli satın alacağım. Çok teşekkür ederim.

Hocam selam. Laptoptan memnun musunuz? 206 ve 207 kodlu modellerin boşta bile çok sıcak olduğunu yazanlar olmuş. Sizinki de aynı mı? Soğutma v performansı nasıl tavsiye eder misiniz?

Biraz geç gördüm mesajınızı. Ben laptoptan memnunum açıkçası. Hoparlöründe bir sorun vardı sorun yaşamadan teknik servis halletti. Herkesin tecrübeleri farklı olabiliyor. ASUS'a sorduğumda laptopun Max-P olduğunu söylemişlerdi.

Isı konusunda ise şunları söyleyebilirim; Monster laptop ile karşılaştırdığımda çok daha az ısınıyor. Başka bir cihaz ile karşılaştırma yapma şansım yok. Ben harici klavye mouse ile kullandığım için klavyenin ısısı hakkında çok yorum yapamayacağım ama arada bakıyorum çok ısınma olmuyor gibi geldi bana. Oyun oynarken sıcaklık değerlerine bakıp detaylı olarak yazarım daha sonra.

@lord pontar Hocam Selam, Laptopun kullandığı watt değerini nereden görebiliyoruz? Bu arada Bluetooth ile kulaklık bağladığımda arada kopmalar oluyor. Sizde de böyle bir durum var mı? Benim kullandığım kulaklıklarla da alakalı olabilir.

Sans midir bilmem ama karsima ciktin işte 🤭🤭o son stogu ben aldim kankam beyendim hoş 38.500 aldim

Sans midir bilmem ama karsima ciktin işte 🤭🤭o son stogu ben aldim kankam beyendim hoş 38.500 aldim

Geri
Yukarı