ASUS ROG STRIX G15 alınır mı?

Bütçe
35000

Ahmet çak

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da söylediğim gibi, ASUS ROG STRIX G15 modelini almayı düşünüyorum sizce iyi midir? Bütçem en fazla 35k masaüstü önermeyin, çok fazla yerinde durmayan birisiyim o yüzden taşınabilirlik önemli. Gerek oyun olsun gerek mühendislik olsun onun için düşünüyorum ara sırada oyun oynamak isterim tabii iki çok üst düzey oyunları rahatlıkla oynatabilecek güzel FPS verebilecek bir şey arıyorum araştırmalarım sonucunda bunu buldum alınır mı? Görsellikte benim için önemli tabi iki.

Rog STrix G15

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-sTrix-g15-g513rca51-hn043a51-amd-ryzen-7-6800h-64gb-2Tb-ssd-rTx3050-windows-10-home-15-6-fhd-144hz-Tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000042EFAI?magaza=Arcadia%20Bilişim&ds_rl=1294343&wT_gl=cpc.6802-IT.shop.camp6458424908adgr77966058715&ds_rl=1294343&gclid=CjwKCAjwvdajBhBEEiwAeMh1U1iQ6cqcXr8G4enpwzwpZONLzb50WyxpAA_89e_sQvXC7gXQVZiwMhoC7A0QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Alınmaz.

Bu alınır bütçe artmıyor ise.

yeni gördüm, daha iyi olur:

Dediğim gibi görsellikte önemli tabii iki fakat performans da önemli. Yani bir gün bir yerde çizim yaparken vs. insanların şunu içlerinden demesini isterim "vay canına be şu bilgisayara bak" performans iyi olabilir ama 35 bin lira veriyorsunuz düz bir görüntümü istersiniz yoksa cidden güzel görünümlü güzel performanslı bir şey mi istersiniz kararı verip önerirseniz sevinirim.

@erme @Mr. DarkTech

Alınmaz.

Bu alınır bütçe artmıyor ise.

Yeni gördüm, daha iyi olur:

2. model güzel bende ROG STRIX G15 var inşallah yazın TUF olan modeli de almayı düşünüyorum.

Dediğim gibi görsellikte önemli tabii iki fakat performans da önemli. Yani bir gün bir yerde çizim yaparken vs. insanların şunu içlerinden demesini isterim "vay canına be şu bilgisayara bak" performans iyi olabilir ama 35 bin lira veriyorsunuz düz bir görüntümü istersiniz yoksa cidden güzel görünümlü güzel performanslı bir şey mi istersiniz kararı verip önerirseniz sevinirim.

@erme @Mr. DarkTech
Bahsettiğin cihaz 20 bin TL'lik cihazlar tarafından geçiliyor. Bu bütçede alacağın RTX 4060'lı cihaz ikiye katlar, yer yer daha da öne geçer.

TUF daha mantıklı, Aorus sadece işlemci gücü olarak daha iyi. DDR5 RAM, DLSS 3.0 ve sunduğu uzun pil ömrü özellikle.

Geri
Yukarı