ASUS ROG STRIX G15 BIOS 327'ye güncellenmeli mi?

lord pontar

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS ROG STRIX G15 / RTX 3070Tİ / AMD Ryzen 7 6800h / 16GB DDR5 Ram
Merhaba. ASUS ROG STRIX 2022 model kullanan arkadaşların toplanmasını istiyorum. Yeni BIOS güncellemesi gelmiş. Benim bilgisayarım sorunlu olduğu için BIOS'u güncellemek istiyorum ama daha fazla sorun çıkmasından korkuyorum malum ASUS'un sağı solu belli olmuyor. Siz güncellediniz mi, bir sorunla karşılaştınız mı? Şu an yaşadığınız bir problem var mı? Konuşalım muhabbet edelim.

MyAsus Uygulaması üzerinden güncelledim.
hocam ben de myAsus üzerinden güncelle diyorum. sonra yeniden başlat diyor. yeniden başlatıyorum ama bilgisayar normal bir şekilde yeniden açılıyor bios güncellemeden. sonra bir daha myasusa girdiğimde aynı şekilde güncelle diyor aynı olaylar döngüde tekrar ediyor. çözümü ne olabilir

hocam ben de myAsus üzerinden güncelle diyorum. sonra yeniden başlat diyor. yeniden başlatıyorum ama bilgisayar normal bir şekilde yeniden açılıyor bios güncellemeden. sonra bir daha myasusa girdiğimde aynı şekilde güncelle diyor aynı olaylar döngüde tekrar ediyor. çözümü ne olabilir
USB ile güncellemeyi deneyin. MyAsus'u güncellemeler konusunda başarılı bulmuyorum. Sadece yeni sürüm var mı yok mu diye kontrol için kullanıyorum. Armoury Crate için de bulduğum çözüm GHelper oldu. Asus yazılım konusunda başarısız maalesef.

USB ile güncellemeyi deneyin. MyAsus'u güncellemeler konusunda başarılı bulmuyorum. Sadece yeni sürüm var mı yok mu diye kontrol için kullanıyorum. Armoury Crate için de bulduğum çözüm GHelper oldu. Asus yazılım konusunda başarısız maalesef.
Ben de geçmeli miyim bios 320den 327e emin değilim hocam, bu arada GHelper'dan bahsedebilir misiniz kısaca.

Geri
Yukarı