ASUS ROG STRIX G15 düşük FPS

mustafa özalp

Decapat
Daha fazla  
2 gün önce tüm heyecanımla aldığım laptopum düşük FPS veriyor. CS:GO'da Full ayarlar ort. 120 FPS Full düşük 4.3 ekranda bile 200 FPS'yi dahi göremedim. Prize takılı oynuyorum driverleri falan kurdum ekran kartı güncellemelerini yaptım. NVIDIA GeForce Experience'ye girdiğim zaman güncelleştirmeler kontrol et dediğimde güncel gözüküyor. Pil modunu performance yaptım. Yani düşük FPS vermesi normal mi? Eski ASUS TUF Gaming 1050 ekran kartlı laptopumda düşük ayarlar 250 alıyordum. Yükselteyim dedim yayın vs. açarım dedim fakat gerçekten çok moralim bozuldu. Düşük FPS almamın sebebini bilen varsa yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
Özellikleri.
RTX 3050.
R7 4800H.
16 GB 3200 MHz RAM.

Kanka sorun laptopun Single Channel olmasında RAM alacaksın sorun çözülecek bu bilgisayarlarda MUX swich olmadığı için Dual Channel olması gerekiyor duall Channel'le çakma MUX swich derler.

Kankaaaa RAM'i aldın mı kaç FPS alıyorsun assada soylemisler cevabı zaten.

Son düzenleme:
2 gün önce tüm heyecanımla aldığım laptopum düşük FPS veriyor. CS:GO'da Full ayarlar ort. 120 FPS Full düşük 4.3 ekranda bile 200 FPS'yi dahi göremedim. Prize takılı oynuyorum sürücüleri falan kurdum ekran kartı güncellemelerini yaptım. NVIDIA GeForce Experience'ye girdiğim zaman güncelleştirmeler kontrol et dediğimde güncel gözüküyor. Pil modunu performance yaptım. Yani düşük FPS vermesi normal mi? Eski ASUS TUF Gaming 1050 ekran kartlı laptopumda düşük ayarlar 250 alıyordum. Yükselteyim dedim yayın vs. açarım dedim fakat gerçekten çok moralim bozuldu. Düşük FPS almamın sebebini bilen varsa yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
Özellikleri.
RTX 3050.
R7 4800H.
16 GB 3200 MHz RAM.

Hocam bende hiçbir oyunda 200FPS'i geçmiyor en düşük ayarda bile 140 200 arası en yüksektede 140 200 arası FPS alıyorum çözebildinizmi.

Yeni konular

Geri
Yukarı