ASUS ROG STRIX G15 ekran pikselleşme

emirbbb

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklasik 1 ay once ASUS ROG Gaming PC satin aldim pc. İlk zamanlarda video vs. izlerken siyah noktalar piksel piksel görünüyordu. Servise yolladım ekranda bir sorun yok film izleren sinema moduna alin dediler ve geri gönderdiler. Servisten geldikten sonra aynı sorun devam ediyordu. ASUS Armor Create uygulamasından ekran profilini default a aldıktan sonra sorun çözülür gibi oldu ama şimdi yeniden başladı. Video izlerken siyah bölgeler pikselleniyor ve izlenmeyecek hale getiriyor. Aynı sorunu yaşayanlar var mı varsa nasıl bir çözüm ürettiler? Bu üretim hatası mı yoksa yazılımsal bir şey mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yaklasik 1 ay once ASUS ROG Gaming PC satin aldim pc. İlk zamanlarda video vs. izlerken siyah noktalar piksel piksel görünüyordu. Servise yolladım ekranda bir sorun yok film izleren sinema moduna alin dediler ve geri gönderdiler. Servisten geldikten sonra aynı sorun devam ediyordu. ASUS Armor create uygulamasından ekran profilini default a aldıktan sonra sorun çözülür gibi oldu ama şimdi yeniden başladı. Video izlerken siyah bölgeler pikselleniyor ve izlenmeyecek hale getiriyor. Aynı sorunu yaşayanlar var mı varsa nasıl bir çözüm ürettiler? Bu üretim hatası mı yoksa yazılımsal bir şey mi? Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekran karti darbe aldi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı