ASUS ROG STRIX G15 G513QM-HQ358t laptopta MUX özelliği gözükmüyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun süre Type-C üzerinden bu şekilde kullanan var mı bilmiyorum ancak bana girişin hızlıca bozulacağı hissiyatını veriyor. Micro HDMI, Type-C gibi ince bağlantı noktaları sürekli bağlantı için çok sağlıklı değil sanki, özellikle de tak-çıkar pozisyonları da dahil edince. Ben olsam 3060'ın performansını da göz önüne alarak 1080P monitör ve HDMI bağlantısı tercih ederdim.

Uzun süre Type-C üzerinden bu şekilde kullanan var mı bilmiyorum ancak bana girişin hızlıca bozulacağı hissiyatını veriyor. Micro HDMI, Type-C gibi ince bağlantı noktaları sürekli bağlantı için çok sağlıklı değil sanki, özellikle de tak-çıkar pozisyonları da dahil edince. Ben olsam 3060'ın performansını da göz önüne alarak 1080p monitör ve HDMI bağlantısı tercih ederdim.

1080p monitör ve HDMI bağlantısındayım zaten fakat MUX etkisi yaratması için 3060'tan görüntüyü almam gerekiyor bunun içinde tek alternetif Type-C bağlantı noktası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Thunderbolt desteğim olmamasına rağmen oluyor değil mi, çok uzattım kusura bakmayın siparişini vereceğim o yüzden emin olmak istiyorum.

Bir önceki konuda ekran görüntüsü atmıştım. Type-C portu DP destekli. Bir problem olmaz.

Geri
Yukarı