ASUS ROG STRIX G15 G513rm laptopa 16 GB DDR5 RAM önerisi

Bütçe
2000

aeakdumann

Decapat
Daha fazla  

Ürünüm bu tek slot 16 GB RAM'i var bunu 32 yapmak istiyorum fakat hangi RAM uyumlu olur tam bilmiyorum. Önerebileceğiniz DDR5 16 GB RAM var mı bu laptopla birebir uyumlu olacak.

DDR5 sıkıntılı Crucial Kingston hepsi uyuyor ama çalışmama ihtimalide yüksek iade etme imkanı tanıyan sitelerden alın.

DDR5 sıkıntılı Crucial Kingston hepsi uyuyor ama çalışmama ihtimalide yüksek iade etme imkanı tanıyan sitelerden alın.
Ram ddr5 değil mi neden çalışmasın onu anlayamadım

RAM DDR5 değil mi neden çalışmasın onu anlayamadım.

Yeni olduğundan sıkıntı çıkarıyor tam oturmayan bir teknoloji. Mesela Ryzen masaüstülerinde 4 adet taktınmı 3600 MHz'den yukarı çalışamıyor henüz. Satın almadan önce satıcılara sorun çalışmazsa iade alıyormusunuz diye.

3 4 tane daha kullanıcıda aynı şekilde bu RAM'i takti ve herhangi bir sorun yaşanmadı, Dual çalışabiliyor. Samsung RAM çıkıyor zaten bunlarda ve Samsung'un DDR5leri daha doğru düzgün ülkeye gelmedi, ama dediği gibi guvenilir yerden alıp garantiye de alabilirsin istersen işi. Bilendenal guvenilirdir. Ekstradan zaten Crucial'i satan GarajOnline, yani GameGaraj'in kendisi. Amazondanda satiyor, direkt oradanda alabilirsin.

Ürünüm bu tek slot 16 GB RAM'i var bunu 32 yapmak istiyorum fakat hangi RAM uyumlu olur tam bilmiyorum. Önerebileceğiniz DDR5 16 GB RAM var mı bu laptopla birebir uyumlu olacak.

Valorant'ta ortalama MUX açık iken kaç FPS alıyorsunuz oyun içi benim Max oyun içi oynarken 250-300 arası bu normal bir değer mi?

Geri
Yukarı