ASUS ROG STRIX G15 laptop için DDR5 RAM önerisi

Bütçe
1500

espN

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba ASUS ROG STRIX G15 G513RM-HF266 laptop satın aldım. RAM 1x16 olduğundan Dual channel için 16 GB RAM alma kararı aldım.

RAM önerisi istemekteyim. Şu modeli gördüm ama daha önce RAM satın almadığımdan uyumlu mudur, marka iyi midir, kronik sorun var mıdır bilemedim. Yorumlar gayet iyi gözüküyor.

Fırsat: Crucial RAM 16 GB DDR5 4800MHz CL40 dizüstü bilgisayar belleği CT16G48C40S5 https://www.amazon.com.tr/dp/B09S2MN8JH?ref_=cm_sw_r_apin_dp_ED0YSPDM6NY9JS4HPPQ4

Merhaba ASUS ROG STRIX G15 G513RM-HF266 laptop satın aldım. RAM 1x16 olduğundan Dual channel için 16 GB RAM alma kararı aldım.

RAM önerisi istemekteyim. Şu modeli gördüm ama daha önce RAM satın almadığımdan uyumlu mudur, marka iyi midir, kronik sorun var mıdır bilemedim. Yorumlar gayet iyi gözüküyor.

Fırsat: Crucial RAM 16 GB DDR5 4800MHz CL40 dizüstü bilgisayar belleği CT16G48C40S5 https://www.amazon.com.tr/dp/B09S2MN8JH?ref_=cm_sw_r_apin_dp_ED0YSPDM6NY9JS4HPPQ4

Laptopunun tam modeli ne.

ASUS ROG STRIX G15 G513RM-HF266 budur hocam ilk mesajda da belirtmiştim.

Site gücenilir midir hocam, ilk defa gördüm.

ASUS ROG STRIX G15 G513RM-HF266 budur hocam ilk mesajda da belirtmiştim.

Site gücenilir midir hocam, ilk defa gördüm.

Site güvenilir ve attığın Crucial'i alabilirsin.

Hocam kusura bakmayın belki de fazla sorguluyorum. 10 yıl garantisi olduğu nerede yazıyor? Ben göremedim.
Garanti Ömür Boyu yazıyor yani kullanım ömrü demek oda 10 yıl'a denk geliyor.

Product Lifetime Warranty**:​

The following Kingston products are covered by this warranty for the product lifetime.

Memory modules including:

• ValueRAM®
  • HyperX®
  • Kingston FURY™
  • Server Premier
  • Retail Memory
  • Kingston system-specific memory
Flash memory cards including:

• Secure Digital
  • Secure Digital HC and XC
  • CompactFlash
  • MultiMediaCard
  • SmartMedia excluding Industrial Temp microSD cards
  • Flash adapters
**Product lifetime is defined as the normal time expectancy for the use of products in the industry. But the lifetime warranty may be subject to definitions as set by different countries. For Russia, the lifetime warranty is determined to be for a period of ten (10) years from the date of purchase by the original end user customer.

Yeni konular

Geri
Yukarı