ASUS ROG STRIX G15 vs ASUS TUF A15

celilll

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar bu iki bilgisayar arasında kaldım hangisini seçmeliyim yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca önerilerinize açığım

Son düzenleyen: Moderatör:
ROG serisi TUF serisine göre daha üstün. TUF serisinin soğutması çok da iyi değil ayrıca TUF serisi ekonomik bir seri olduğu için kullandığı kart ve bileşenlerin wat değeri az.

Bu fiyata 3050 almayın, 4050 ve 7735HS işlemcili ASUS TUF en mantıklısı ikisi arasında. Ne amaçla kullanacaksınız ve maksimum bütçeniz nedir?

Merhabalar bu iki bilgisayar arasında kaldım hangisini seçmeliyim yardımcı olursanız sevinirim. Ayrıca önerilerinize açığım
Rog çok daha kaliteli ancak donanımları düşük, 3050 ekran kartına o para verilmez ya Tuf 4050 alın ya da kaliteli bi 3060 alın.

Sırf ROG diye bu fiyata 3050 almayın.

Hocam bütçe 25000 seviyelerinde var mıdır öneriniz? Oyun amaçlı kullanmayı planlıyorum.

4050 TUF modele bütçe yetiyorsa en mantılısı o oyun için. 140W 4050+MUX Switch bulunuyor, işlemcisi Intel 12500H düzeyinde denilebilir. Ürün hakkında merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı