ASUS ROG STRIX G15 vs ASUS TUF Gaming F15

Yusuf Kerim

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik Mühendisi
epey.com/laptop/karsilastir/860921-865326/asus-tuf-gaming-f15-fx507zc4-hn011_asus-rog-strix-g15-g513rc-hn194/

Arkadaşlar ikisinin arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi olur? ASUS veya MSI dışında başka laptop önermeyin. Bütçem 26.000 TL.

Aynı karşılaştırmayı forumda ben de sormuştum.
Panel ve sağlamlık olarak ROG Strix iyi görünüyor. Fakat TUF ile aynı fiyata daha yüksek seviye bir ekran kartına sahip olabilirsiniz.
İşlemci olarak TUF'lar genelde Intel oluyor. ROG'lar Ryzen oluyor. Ona göre seçim yapabilirsiniz.

Ben 1 haftaya ROG Strix G15 alacağım. RAM ve SSD takviyesi ile hem oyun keyfi verir hem yazılım işlerimi yaparım. Tasarım olarak da ROG serisinin önde olduğunu söylemeden edemem.

İşlemci gücü lazimsa TUF, değilse STRIX. İkisi de fiyatına göre mantıklı değil ama.
Msi Asus dışında başka bir firmaya güvenemiyorum(aslında güvenmiyorum tecrübeye dayalı olarak söylüyorum) soğutma performansı olsun sağlamlık olsun, önereceğiniz msi asus varsa memnun olurum

Msi Asus dışında başka bir firmaya güvenemiyorum(aslında güvenmiyorum tecrübeye dayalı olarak söylüyorum) soğutma performansı olsun sağlamlık olsun, önereceğiniz msi asus varsa memnun olurum
Dostum çok dandik markalara girmediğin sürece sorun olmaz, abartmaya gerek yok. Attığım HP gayet alınabilir.

Geri
Yukarı