ASUS ROG STRIX G15 VS HP Omen 15

Hocam laptopta sıvı soğutma için alan yok. Sıvı termal macun o.

Ben sıvı soğutma diye biliyorum öyle diyorlardı da. Ama MSI daha mantıklı çünkü ekran kartı ve işlemci avantajı var bariz.

@Radeon RX 5500M hocam bu arada bu sene 4 5 ay çalışacağım ve galiba MSI Alpha 17 alacağım bende. Kullandığım MSI Alpha 15'i de satıp sistem toplayacağım. Bir tanıdığımın kurduğu beyaz eşya yetkili servisi/ beyaz eşya satılan yerde işe başlıyorum yazın. Üniversite açıldığına Cafe'lerde ve düğünler keman çalacağım ayrıca öyle öyle para biriktirip alacağım bende muhtemelen bir çılgınlık istiyorum hayatımda

Son düzenleme:

Güzel bir deneyim olur sizin için Alpha 17 2021 alırsınız hocam. 6600M ve 5800H nasıl olacak bakalım.

Güzel bir deneyim olur sizin için Alpha 17 2021 alırsınız hocam. 6600M ve 5800H nasıl olacak bakalım.

Normalde gerek yok hocam Alpha 15 A3DD bana fazla bile ama sıkıldım artık. Bilgisayardan değil, Cidden şu pandemi döneminde monoton bir hayat yaşadım yeni heyecanlar arıyorum artık

Omenlerde ısınma sorunu yok.

Teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…