ASUS ROG STRIX G15 vs HP Victus 16

Coil whining sadece bu modele özgü mü hocam? Yoksa Asus’un tüm modellerinde bu ses ortaya çıkıyor mu?başka markalarda var mı biliyormusunu? Teşekkürler. Güle güle kullanın bu arada, kazasız belasız.

Coil whining sadece bu modele özgü mü hocam? Yoksa Asus’un tüm modellerinde bu ses ortaya çıkıyor mu?başka markalarda var mı biliyormusunu? Teşekkürler. Güle güle kullanın bu arada, kazasız belasız.
6 sene önce aldığım ve bu bilgisayarı alana kadar kullandığım Asus Rog Gl552vl'de de mevcuttu bu sorun. Diğer modeller konusunda herhangi bir bilgim yok. HP'de böyle bir sorun işitmedim ancak onda da menteşe sorunu var mesela. Aynı şekilde diğer markalarda da Coil Whining sorunu hakkında bilgi sahibi değilim. Teşekkür ederim.

İmzadaki laptopu kullanıyorum. Unreal Engine, Blender gibi uygulamalarda Coil Whining sesi bariz bir şekilde geliyor ancak oyunlarda yaşamadım bu sorunu. Ayriyeten kasa olarak ROG bana inanılmaz sorun çıkardı. Bezel ile ekran arası açıldı garantiye gönderdim yeni bezel takıldı şimdi aynı sorun gene oldu ekranla arasında boşluk var. Kasa sanki elinde kalacakmış gibi hissettiriyor. Açıkçası ben kullanıcı olarak Monster'ın o kötü kasalarından bir farkını görmüyorum ROG'un.

Yeni konular

Geri
Yukarı