ASUS ROG STRIX G15 vs MSI Thin GF63

Bütçe
20.000-25.000
RTX 3050 yerine RTX 3060'lı model bulursanız daha iyi olur.

Hocam ASUS'tan örnek veriyorum 3060'lı versiyonu 32 bin TL bu attığım ASUS 21 bin TL. Arkadaşım için bakıyorum çok oyun oynayan birisi değil neden 3060'lı bakalım.

ASUS önermiyorum, muhtemelen farklı öneriler gelecek o yüzden ikisi de değil.

Neden hocam, açıklayabilir misiniz?

ASUS'un sorunlarını say say bitmez, forumda ve Reddit'e yazarsanız dili yanmamış kullanıcı sayısı 2-3'ü geçmez. Benim eski mesajlara da bakıp sorunları tek tek okuyabilirsiniz. Teknoloji şans işi sizde elbette bu sorunlar olacak diye bir şey yok ama çoğu ASUS kullanıcısında oluyor.

ASUS'un sorunlarını say say bitmez, forumda ve Reddit'e yazarsanız dili yanmamış kullanıcı sayısı 2-3'ü geçmez. Benim eski mesajlara da bakıp sorunları tek tek okuyabilirsiniz. Teknoloji şans işi sizde elbette bu sorunlar olacak diye bir şey yok ama çoğu ASUS kullanıcısında oluyor.

Hocam ASUS ROG'un forumda çok ça önerildiğini görmüştüm. Benim de bilgisayarım 3060'lı versiyonu. Zamanında çok araştırarak almıştım. Önerilmediğini de çok görmemiştim. Şaşırdım açıkçası.

Hocam ASUS'tan örnek veriyorum 3060'lı versiyonu 32 bin TL bu attığım ASUS 21 bin TL. Arkadaşım için bakıyorum çok oyun oynayan birisi değil neden 3060'lı bakalım.

3060'a gerek yok 3050 yeter diyorsanız buna bakabilirsiniz, arada 5K'ya değecek bir fark yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı