ASUS ROG STRIX G16 4080 vs HP Omen 17 4080

Sorun çıkarmaz fakat atılan Vector daha mantıklı, düzgün performans ve soğutma isterseniz Vector, panel de lazım bana derseniz Omen.
70 bin verip de 1080p ekran almam bu saatten sonra. ASUS da sırf görünüşü için düşündüm.

Omen 100W limitli işlemcisi çok kötü performans verecektir.

İşlemciye undervolt yapamazsın HP cihaz alırsan, sadece Core birimine kendi uygulaması üzerinden yapılıyor. Sorun çıkartacaktır.

70 bin verip de 1080p ekran almam bu saatten sonra. ASUS da sırf görünüşü için düşündüm.

Laptoplarda ekstrem bir fark olduğunu düşünmüyorum ama siz bilirsiniz. 1080p istemiyorsanız belirttiğim gibi Omen almanız gerek.

Peki STRIX nasıl olur? Zaten oyun için kullanıyorum 2 performans çekirdeği olmasa da olur. Önemli olan ısınmasın ve kart 175W olsun.

Omen'den iyi olur, yerine Vector daha iyi olur ama. O yöne döndüyseniz Vector alın.

Bana biraz kaynak atabilir misiniz araştırayım? STRIX görünümü çok hoşuma gidiyor da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
,

STRIX düşük versiyonu fakat incelemelerini beğendiğim için Jarrod'dan attım, GPU sıcaklıkları daha fazla olacaktır o şekilde düşünebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı