ASUS ROG STRIX G16 alınır mı?

bero_981

Femtopat
Daha fazla  
Haziran ayının ortalarına doğru kendime laptop alacağım seceneklerim arasında ASUS'un ROG STRIX G16 G614JU-N3194W modeli var bu laptopun iyi ve kötü yanlarını der misiniz? Internette çok bilgi bulamadım.

Başka laptop veya masaüstü onermeyin belirttiğim gibi bu sadece seçenek nasıl bir laptop olduğunu öğrenmek istiyorum sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Haziran ayının ortalarına doğru kendime laptop alacağım seceneklerim arasında ASUS'un ROG STRIX G16 G614JU-N3194W modeli var bu laptopun iyi ve kötü yanlarını der misiniz? Internette çok bilgi bulamadım.

Başka laptop veya masaüstü onermeyin belirttiğim gibi bu sadece seçenek nasıl bir laptop olduğunu öğrenmek istiyorum sadece.

Performans olarak gayet iyi ama teknik servisi çok kötü.

Model bazında eksisi sadece coil whine fazla rastlanıyor o modellerde, onun dışında büyük bir sorunu yok ve güzel cihaz fakat genelde fiyat olarak avantajsız kaldığı için önermem.

4050 versiyonunu alacaksan fiyat biraz balon bence diğer modellere bak istersen.

Bu yerden 2 tane buldum biri 4050 48k diğeri de aynı özellikler bir tek ekran kartı 4060 fiyatı da 58k ikisi arasında kaldım. Şu an sence hangisini almalıyım?(başka laptop baktım en iyi bu ikisi vardı.)

Geri
Yukarı