ASUS ROG STRIX G16 G614JI-N3127 işlemci sıcaklığı 90 dereceye ulaşıyor

yapmayawmero

Picopat
Daha fazla  
Armoury Crate'den fan hızlarını performans ve Turbo moduna aldım fakat iki şekilde de laptoptan beklediğim işlemci sıcaklığını alamadım. hatta Turbo modundayken arada bir 90 dereceyi anlık geçip düştüğünü bile gördüm. bu sıcaklıklar bu laptop için normal mi? Ben alırken forumdakilere baktığımda laptopun 80 dereceyi geçmediğinden bahsediyordu herkes.

Ayrıca laptopta 1 adet ölü pixel çıktı ve coil whine sorunu da var.

Sizce iade etmeli miyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    802 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    3,4 MB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    3,6 MB · Görüntüleme: 55
Son düzenleyen: Moderatör:
Armoury Crate'den fan hızlarını performans ve Turbo moduna aldım fakat iki şekilde de laptoptan beklediğim işlemci sıcaklığını alamadım. hatta Turbo modundayken arada bir 90 dereceyi anlık geçip düştüğünü bile gördüm. bu sıcaklıklar bu laptop için normal mi? Ben alırken forumdakilere baktığımda laptopun 80 dereceyi geçmediğinden bahsediyordu herkes.

Sizce iade etmeli miyim?
Bas iadeyi bence.

Armoury Crate'den fan hızlarını performans ve Turbo moduna aldım fakat iki şekilde de laptoptan beklediğim işlemci sıcaklığını alamadım. Hatta Turbo modundayken arada bir 90 dereceyi anlık geçip düştüğünü bile gördüm. Bu sıcaklıklar bu laptop için normal mi? Ben alırken forumdakilere baktığımda laptopun 80 dereceyi geçmediğinden bahsediyordu herkes.

Sizce iade etmeli miyim?

Değerler normal değil değişim ya da iade talebi iste.

Değişim talep etmek veya iade etmek en iyisi olucaktır, normalde rog strix g16 modellerinde sorun olmuyor soğutmasında veya diğer bileşenlerde
Sizin bilgisayarda üretim hatası vs. var muhtemelen.
İade edip farklı bir markaya yönelmek isterseniz şahsen hp omen öneririm.

Sizce iade etmeli miyim?
Selam ben de nisan'da aldım yeni yeni kullanmaya başladım fakat performans modunda alet 90'ları geçiyor sessiz modda çok iyi çalışıyor işlemci ilginçtir. Servise gönderdiniz mi siz acaba? ne dediler ya da bu konu için?

Benimkinde de ölü pixel çıkmıştı direkt iade ettim. Teknoryadan almıştım problem etmeden aldılar. Benimki HP markaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı