ASUS ROG STRIX G16 G614JI-N3187 alınır mı?

Bütçe
50000
Herkese merhaba, Linkdeki laptop alınır mı? Faizsiz 6 taksit imkanı benim için oldukça iyi, bütçem en fazla 50.000-55.000 TL.

Bu fiyata alınabilecek daha iyi bir laptop var ise önerilerinizi bekliyorum.

Kalite olarak kesinlikle üzmez 4070 yeterli derseniz alınır. Bu fiyata kaliteden düşerek donanım arttırıp başka model bulunabilir belki.

Bende aynı cihazın 4060 ını kullanıyorum sorunuz varsa cevaplarım.

Bende ekran kartı 4060 olanı kullanıyorum, harika cihaz fakat fiyatı yüksek geldi biraz. Yeni yıl fiyatları tabi bunlar. Ben 45k'e almıştım.

Kalite olarak kesinlikle üzmez 4070 yeterli derseniz alınır. Bu fiyata kaliteden düşerek donanım arttırıp başka model bulunabilir belki.

Bende aynı cihazın 4060 ını kullanıyorum sorunuz varsa cevaplarım.

Aynı modeli kullanıyoruz galiba, stand soğutu vs. kullanıyormusun?

Bende ekran kartı 4060 olanı kullanıyorum, harika cihaz fakat fiyatı yüksek geldi biraz. Yeni yıl fiyatları tabii bunlar. Ben 45K'e almıştım.

Aynı modeli kullanıyoruz galiba, stant soğutu vs. kullanıyor musun?

Stant kullanıyorum hocam.

Stant kullanıyorum hocam.

Evet aynen yükseltici stand var bende de. Soğutucu ya gerek varmı bilmiyorum, IETS GT5000 var internetde çok övülüyor fiyatı 2600 TL civarı, gerek varmı sence bunu almaya? şuan için idare ediyor da malum şuan kış, havalar ısındığında yaz mevsiminde daha çok soğutmak gerekecek. En son dün Cyberpunk 2077'yi Silent modda, yüksek ayarlar dlss kalite , ışın izleme açık , CPU 75-78 , GPU 65-70 lerde , ortalama 100fps de oynadım.

Herkese merhaba, Linkdeki laptop alınır mı? Faizsiz 6 taksit imkanı benim için oldukça iyi, bütçem en fazla 50.000-55.000 TL.

Bu fiyata alınabilecek daha iyi bir laptop var ise önerilerinizi bekliyorum.

Alınabilir, gayet iyi bir cihaz. İncelemesi de bulunuyor;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkçe altyapı açıp izleyebilirsiniz.

Bende aynı cihazın 4060'ını kullanıyorum sorunuz varsa cevaplarım.

4080 bulabilmek için 70k civarına çıkmak gerekli. Bu bütçeden sonra kaliteden düş, donanım arttır durumu pek olmuyor. Üst-orta segment cihazlar oluyor. Giriş seviyeleri 4070'de bitiyor genelde.

Evet aynen yükseltici stant var bende de. Soğutucu ya gerek var mı bilmiyorum, ıets GT5000 var internetde çok övülüyor fiyatı 2600 TL civarı, gerek var mı sence bunu almaya? Şu an için idare ediyor da malum şu an kış, havalar ısındığında yaz mevsiminde daha çok soğutmak gerekecek. En son dün Cyberpunk 2077'yi silent modda, yüksek ayarlar DLSS kalite, ışın izleme açık, CPU 75-78, GPU 65-70'lerde, ortalama 100FPS de oynadım.

Ben Turbo'da 80 derece de takılıyorum hocam 100 FPS civarı yani bence soğutucu ya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı