ASUS ROG STRIX G16 G614JU-N3110 alınır mı?

gereksiz pahalı gibi o fiyata 4060 bulunur gibi geliyor bana

Gereksiz pahalı. İncehesap'ta İ7 12650H + RTX 4070 MSİ verdiler Gaming Cuma'da 2 gün önce. Veya Ryzen 7 7735HS RTX 4060 Asus Tuf alırsınız 30K bandında. 4050'li bir cihaza bence 40K verilmez.

https://www.hepsiburada.com/asus-ro...wuxga-tasinabilir-bilgisayar-pm-HBC00003X9IPH almayı düşünüyorum. İnceliyen var mı? Masaüstünden geçeceğim. Laptop pek alanım değil.
Eğer üniversite için başka şehre gitmeyeceksen ve evinde kullanacaksan masaüstünden şaşma derim. Ben de Asus ROG Strix G15 Ryzen 7 6800H+RTX 3060 140TDP versiyonu var. O kadar memnun değilim açıkçası masaüstüne kıyasla. Masaüstü olan parçalar laptoplara kıyasla daha güçlü.

Hocam attığınız cihaz mantıklı gibi bu aralar Acer Predator Helios 300'e bakıyorum da ona göre mantıklı mı sizce bu attığınız ürünün malzeme kalitesi falan iyi mi yani attığınız ürün mü tercih edilmeli sizce?

Bir de sanırım ekran kartı 105W bu bir eksi olmaz mı?

Son düzenleme:
msi 4070 105w fena degıl ama ınceleme vıdeosunda ıcını actılar kasası pek hosuma gıtmedı asus daha saglam geldı bılmıyorum 4050 140w arasında ne kadar fark eder birde msi işlemcı eski nesıl gene bu formda okudum pek işlemciyi sevmedı arkadaslar asusun 13. nesil olması cezbetti benıde gelir gelmez asus deneyimlerimi paylasırım arkadaslar

msi 4070 105w fena degıl ama ınceleme vıdeosunda ıcını actılar kasası pek hosuma gıtmedı asus daha saglam geldı bılmıyorum 4050 140w arasında ne kadar fark eder birde msi işlemcı eski nesıl gene bu formda okudum pek işlemciyi sevmedı arkadaslar asusun 13. nesil olması cezbetti benıde gelir gelmez asus deneyimlerimi paylasırım arkadaslar

Asus rog serisinden mi aldın?

Geri
Yukarı