ASUS ROG STRIX G16 G614jv alınır mı?

MuhammetKa

Centipat
Daha fazla  
Hocam bu devire göre gayet iyi fiyatı ben kendi ASUS ROG'umdan memnunum. 1 yıldır kullanıyorum kendisini hiçbir sorun yok. Laptop'da ASUS'tan şaşılmaz.

Bütçeniz buna kadar artarsa bunu alabilirsiniz. Daha yüksek performans verir fakat kasa kalitesi ve soğutma anlamında daha geride.

Arkadaşlar selam, öylesine laptop bakarken bu laptopa denk geldim. Fiyatı özelliklerine göre çok uygun geldi acaba bir hatamı var yoksa fiyatı kadar etmeyen, sürekli hata veren bir laptop mu? Teknorya'ya birazcık uzak yaklaşıyorum ama yine de bir sormak istedim.

Bahsettiğim laptop;

https://www.hepsiburada.com/asus-ro...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.89.6

Diğer 4060'li F/P laptoplar bunlar 7 8K daha ucuz. Ama siz daha üst seviye soğutma ve kasa kalitesi isterseniz hazır indirimdeyken alabilirsiniz.

Aynı laptopu hepsiburada üzerinden gpn satıcısından dün 46000tl ye aldım. Laptop bu gün öğlen teslim edilmiş. Eve yeni geldim ve bir bakayım dedim şuan laptop 40399 tlye teknorya satıyor. müşteri hizmetlerini aradım fiyat ile alakalı ama hiç birşey yapamayız diyor. Müşteriyi resmen aptal yerine koyuyorlar.

Laptopun kutusunu açtım ama windows kurmadım iade edip bu satıcıdan alsam olur mu?
1000 tl fiyat farkı olsa neyse ama fiyat farkı 5600 tl

Aynı laptopu Hepsiburada üzerinden GPN satıcısından dün 46000TL'ye aldım. Laptop bugün öğlen teslim edilmiş. Eve yeni geldim ve bir bakayım dedim şu an laptop 40399 TL'ye teknorya satıyor. Müşteri hizmetlerini aradım fiyat ile alakalı ama hiçbir şey yapamayız diyor. Müşteriyi resmen aptal yerine koyuyorlar.

Laptopun kutusunu açtım ama Windows kurmadım iade edip bu satıcıdan alsam olur mu?
1000 TL fiyat farkı olsa neyse ama fiyat farkı 5600 TL.

Hocam kolay gelsin diyor ve olaydan çekiliyorum. Başı çok ağırayan var bu durumdan ama sorun burada işte. Siteler bakıyorlar ki insanlar alıyor indirim yapıyolar ki kendi sitelerinden alsınlar.

Aynı laptopu Hepsiburada üzerinden GPN satıcısından dün 46000TL'ye aldım. Laptop bugün öğlen teslim edilmiş. Eve yeni geldim ve bir bakayım dedim şu an laptop 40399 TL'ye teknorya satıyor. Müşteri hizmetlerini aradım fiyat ile alakalı ama hiçbir şey yapamayız diyor. Müşteriyi resmen aptal yerine koyuyorlar.

Laptopun kutusunu açtım ama Windows kurmadım iade edip bu satıcıdan alsam olur mu?
1000 TL fiyat farkı olsa neyse ama fiyat farkı 5600 TL.

Sanırım iade edip bu satıcıdan almanızın bir sakıncası yok. İyice bir öğrenin çünkü 5600 TL az buz bir para değil.

Hocam kolay gelsin diyor ve olaydan çekiliyorum. Başı çok ağırayan var bu durumdan ama sorun burada işte. Siteler bakıyorlar ki insanlar alıyor indirim yapıyolar ki kendi sitelerinden alsınlar.
Müşteri hizmetlerini aradım iade edebilirsiniz dedi.

Hepsiburada'nın sitesinde iade ve cayma hakkının yazılı olduğu maddeleri okudum. kartuş toner gibi şeyler yada hijyenik ürünler açılırsa iade alınmaz yazıyor. Laptop gibi ürünlerde herhangi bir şey yazmıyor. Zaten kullanmadım windows bile kurmadım. İade edip bu satıcıdan alacağım.

Arkadaşlar selam, öylesine laptop bakarken bu laptopa denk geldim. Fiyatı özelliklerine göre çok uygun geldi acaba bir hatamı var yoksa fiyatı kadar etmeyen, sürekli hata veren bir laptop mu? Teknorya'ya birazcık uzak yaklaşıyorum ama yine de bir sormak istedim.

Bahsettiğim laptop;

https://www.hepsiburada.com/asus-ro...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.89.6

Cihaz gayet iyi sorunu olmayan bir laptop dostum gönül rahatlığıyla alabilirsin. Fiyatı da bayağı uygunmuş şu an bu bütçede bu kasa kalitesi ve soğutmaya sahip PC bulmak zor. İndirim bitmeden kaçırma derim.

İstersen Acer 16'lara da bakabilirsin ben ikisi arasında kalıp ROG'u tercih etmiştim.

ya hepinize teşekkür ederim. Sizde alternatif bir notebook önermişsiniz. Ancak alacağım laptop zaten en fazla bu attığım asus rog civarı fiyatta olacak. Yani attığınız laptop belki 1 2 gömlek daha üstün olabilir ancak maalesef o fiyata çıkamam. Yinede çok teşekkür ederim öneriniz için. <3

Hocam bu devire göre gayet iyi fiyatı ben kendi ASUS ROG'umdan memnunum. 1 yıldır kullanıyorum kendisini hiçbir sorun yok. Laptop'da ASUS'tan şaşılmaz.
çok sağol hocam, kullanıcısından duymak daha rahatlatıcı. <3

Geri
Yukarı