ASUS ROG STRIX G16 mı MSI Katana 17 mi alınır?

G16 Kullanıcısıyım fan sesi duymuyorum neredeyse katana serisi günümüze göre biraz geride bu laptop en sade çerçevelere sahip bence öneriyorum FPS oyunlarında Valorant'ta 300 350 CS'de 500 600 FPS alıyorum

G16 kullanıcısıyım fan sesi duymuyorum neredeyse katana serisi günümüze göre biraz geride bu laptop en sade çerçevelere sahip bence öneriyorum FPS oyunlarında Valorant'ta 300 350 CS'de 500 600 FPS alıyorum.

Hocam iyi güzel bilgisayara benziyor da ancak maksimum 32 GB RAM'e yükseltilmesi kötü olmuş.

Hocam iyi güzel bilgisayara benziyor da ancak maksimum 32 GB RAM'e yükseltilmesi kötü olmuş.

Hocam size kalmış bir şey isterseniz MSI alın ister ASUS ben MSI güvenemedim cünkü 56k iyi bir fiyat ama bozuk gelebilir vidaları cıkık olabilir o yüzden ASUS önerdim ASUS hem sistemleri güzel oluyor diye öyle söyledim.

Hocam size kalmış bir şey isterseniz MSI alın ister ASUS ben MSI güvenemedim cünkü 56k iyi bir fiyat ama bozuk gelebilir vidaları cıkık olabilir o yüzden ASUS önerdim ASUS hem sistemleri güzel oluyor diye öyle söyledim.

Hocam uzun vadeli kullanımda iyi midir sizce bu bilgisayar?

Hocam 5 6 sene bakımla beraber rahat götürür ben 2 senedir kullanıyorum günde 4 saat şarjı gayet yetiyor RAM'le ilgili derdiniz olmasın her oyunu rahat oynarsınız.

Hocam 2 yıl içinde performans düşüşü hissettiniz mi bilgisayarda?

Yeni konular

Geri
Yukarı