ASUS ROG STRIX G16 RAM 64 GB'ye yükseltilebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Enteresan, halbuki ben hesap makinesından yazıyorum şu an.

ASUS ROG Strix G16 G614JZ | Memory RAM & SSD Upgrades | Crucial.com bu linkteki ürün uyuyor mu peki bilginiz var mı?

SSD olarak da yükseltmek istiyorum Max sınırlama var mı bilginiz var mı?

Teşekkür ederim.

Linkte pek çok ürün var. RAM'in DDR5 ve 5600 MHz olmasına dikkat etmeniz yeterli. 5600 MHz altı da alabilirsiniz ama 5600 daha iyi olur.

SSD açısından da bir sınırlama söz konusu değil.

Linkte pek çok ürün var. RAM'in DDR5 ve 5600 MHz olmasına dikkat etmeniz yeterli. 5600 MHz altı da alabilirsiniz ama 5600 daha iyi olur.

Çok teşekkürler.

Afedersiniz emin olmak istedim zamanınızı alıyorum, bu linkteki ürün uygun değil mi?

2 adet 32 GB almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tekrardan merhaba 32 gb da karar kıldım bütçemi aştı diğeri. Bu ürünü alırsam üzerinde gelen 16 gb'lık ram ile sorunsuz çalışır mı bilginiz var mı ? Ya da tavsiyenizi dinlemek isterim.

Ek olarak Örn 32 gb alsam , üzerinde gelen 16 gb ile birlikte çalışır mı ?

Bana bu ram'i satın alabileceğim bir yer önerir misiniz. Bildiğim sadece bu siteler var.

Son düzenleme:
Konuya çözüldü demişsiniz ama arkadaşa yanlış ram aldırıyorsunuz. 13650hx max desteklediği ram 4800 mhz .

İşlemci özelliklerinin linkide bu
resim_2024-02-22_185426685.png

Konuya çözüldü demişsiniz ama arkadaşa yanlış ram aldırıyorsunuz. 13650hx max desteklediği ram 4800 mhz .

İşlemci özelliklerinin linkide bu
Eki Görüntüle 2123320
Teşekkür ederim bilgilendirme için 2 gündür bunu araştırıyordum ve 4800 mhz alacağım. Tek sorun 16 gb daha ekleme kararı aldım ama dual kit olmayacak. Bilginiz var ise sizce üzerinde gelen tek 16 gb ram'den ayrı ram alsam sorun olur mu ?

Geri
Yukarı