ASUS ROG STRIX G16 vs HP Victus 16

immortalcraft

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop alacağım. 2 laptop arasında kaldım. Birinin soğutması çok iyi performansta da sıkıntı yok ama diğeride çok iyi özelliklere sahip soğutmasına dair çok bilgim yok. Yardımcı olur musunuz? Hangisini almalıyım?
1. laptop.
2. laptop.

Sizce hangisi alınmalı?

Bomboş bir yorum, HP Omen serisi ASUS TUF serisini yerden yere vurur mesela. Ama konudaki ROG'la Victus kasa kalitesi olarak kıyaslanamaz. ROG serisi alın geçin bende ROG'dan yazıyorum.

Evet Omen serisi daha iyi ASUS'tan ama Victus için aynısı söylenemez bu konuda ROG alıp geçsin arkadaş.

Bomboş bir yorum, HP Omen serisi ASUS TUF serisini yerden yere vurur mesela. Ama konudaki ROG'la Victus kasa kalitesi olarak kıyaslanamaz. ROG serisi alın geçin bende ROG'dan yazıyorum.

Omen serisini sorduğunu bir ben göremiyor olamam herhalde. Omen olmuş olsa idi TUF ayarında olduğunu bildirirdim. ROG ile arkadaşın paylaştığı HP cihaz kıyaslanamaz.

Arkadaşlar laptop alacağım. 2 laptop arasında kaldım. Birinin soğutması çok iyi performansta da sıkıntı yok ama diğeride çok iyi özelliklere sahip soğutmasına dair çok bilgim yok. Yardımcı olur musunuz? Hangisini almalıyım?
1. laptop.
2. laptop.

Sizce hangisi alınmalı?
Herhangi bir videoda bu iki serinin karşılaştırıldığını gördünüz mü 🙂

ROG alır ancak 3070 Ti ne kadar mantıklı bilmiyorum fiyat önemli.
3070 ti değil dostum 4050

peki neden rog

Bende dediğin gibi şu an ROG kullanıyorum ama eskidi artık değiştirmek istiyorum ama i7 13650HX işlemci ve 4050 ekran kartı yerine i7 14700HX 4060 ekran kartı daha iyi performans sağlamaz mı?

Her türlü ROG alır diyorsunuz anladım ama 4050 ekran kartı i7 13650HX işlemci ve çok iyi soğutma mı daha iyi yoksa 4060 ekran kartı i7 14700HX işlemci ve normal düzeyde soğutma mı daha iyi? Buna karar veremedim.

ROG alırsam mutlu olacağımı ben de biliyorum çünkü şu anda 1650 Ti 16 GB RAM i7 9. nesil bir ASUS ROG STRIX G531g kullanıyorum. Ve sadece bakımını yaptırmadığımdan olduğunu düşündüğüm oyunlarda fazla ısınma ve yıllarında vermiş olduğu etkiyle ve sakarlıklarla meydana gelmiş küçük bir paralama var ama sadece beyaz renkte belli oluyor o da birine söylemesen satsan çok sonra fark eder yani çok aşırı az bir parlama. Yani ASUS'un alabileceğini biliyorum ama bileşen olarak Victus bana daha iyi performans sağlamaz mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı