ASUS ROG STRIX G17 alınır mı?

Carlaone

Hectopat
Yer
balıkesir
Daha fazla  
O fiyata 4080 tercih edin hocam, %50-60'a varan performans farkı var aralarında.

O fiyata 4080 tercih edin hocam, %50-60'a varan performans farkı var aralarında.

Ekran panel hızı biraz kafamı kurcalıyor. Bir de forumda bazı kişiler aşırı ısınma var diye belirtiyor o yüzden biraz kafam karıştı açıkçası.

Ben ROG STRIX G17 G713Pi 4070'li ekran kartlı laptopa sahibim yaklaşık 1 aydır. Son derece memnunum. İşlemci, ekran ve ekran kartı uyumu müthiş. Bu tarz bir laptopa göre inanılmaz sessiz çalışıyor. Ayrıca heatsinkli SSD(990 Pro vs)ler kasaya sığıyor. Sıcaklık değerleri iyi. Armoury Crate'i silip g helperi yüklemek CPU sıcaklığında düşüşlere yol açtı. Oyunlarda(RDR2, Forza Horizon 5, Cyberpunk) CPU Max 85leri görüyor. Ekran kartı 65 civarı. Standart kullanımda 55-65 arası geziyor CPU. 3DMark time spy testinde 13260 puan aldı. Yani demem o ki kesinlikle tavsiye ederim.
MSI GP68hx e bende baktım gerek ekranın kötü olması, gerekse müthiş yüksek fan sesi yüzünden eledim. Fan sesi ki savaş uçağı odaya iniyor sanırsınız o derece.

Ürünü alamadım ekonomik sebeplerden ötürü çünkü kredi kartı 12 taksitte 20-30 bin civarı fark çıkıyor. Bir diğer konu ise G17 modelinde Thunderbolt yok olmasından dolayı o modeli elemek zorunda kaldım. Çünkü harici 2K 165 Hz monitör klavye mouse ve altına soğutucu koyacağım için Thunderbolt olması gerek olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı