ASUS ROG STRIX G513IH-HN002 inceleme

Anladım Bu akşam aldım zaten elime ulaşır herhalde hafta sonu ekran kartı 1080p idare eder triple AAA oyunlarda 11000 fiyatından aldım.
AAA oyunlarda medium ayarlarda 40-50 arası fps veriyor zaten bu ekonomide daha iyisi zor. Ama yeni oyunlarda medium ayarlar bile göze güzel görünüyor zaten high ayarlar için 4gb vram yetmiyor diye biliyorum. Benimkisi de fakir avuntusu sanırım

MSAA aa filtering fullemezsen çalıştırıyor bugün elime ulaştı 60 FPS alıyorum rahatça ama Rust ve benzeri RAM tüketen oyunlar biraz sıkıntılı 16 GB yapın.
Alacağım bende.

GittiGidiyor'dan teknorya adlı satıcıdan 10999'a aldım önerim paran varsa yanına ek RAM al ama ilk önce hangisi araştır ben alacağım RAM'i bulursam güzel atarım.

Rdr 2, AC Valhalla gibi oyunlarda 60'ı görmüyor, yani ayarları baya kurcalaman lazım 60a yakın fps için. Ram konusunda haklısın ben alır almaz takmıştım ram'i birkaç sayfa öncesinde uygun ram linki atıldı hocam bir göz atarsın ona.

Şöyle diyeyim 52 FPS alıyorum ben stabil RAM'i sonra takmayı düşünüyorum çok sıkıntı olmaz herhalde diye düşünüyorum.

Çok sıkıntı olmaz değil mi daha önce laptoplarla uğraştımda uzun zaman oldu biraz tedirgin oluyor insan şöyle diyeyim arkadaşın Huawei Matebook D7 laptopu vardıda onda plastikler tutuyormuş bazısı kırıldıda SSD takarken sorun olmadı direk çıkıyor mu yoksa tutan yapıştırıcı veya plastik parça filan var mı?

Bir de bulamadım silindimi acaba.

Son düzenleme:
bende gördüm satıştaydı bitmiştir.bende g17 asus alcaktım 27k falandı kalmadı alamadım gittim msi raider 76 aldım rtx 3070 i7 11800h işlemcili inşallah pişman olmam hiç msi kullanmadım daha önce.
olmazsın kanka hayırlı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…