ASUS ROG STRIX G513IH-HN002 nasıldır?

Re Malaka

Decipat
Makaleler
17
Yer
Rome

Kronik sorunu, rest atma, cart curt gibi sorunları var mıdır bu cihazın? Yeni aldığım Lenovo laptop ile servis kapılarında geziyorum. İade alırsam bunu alacağım. +8 RAM eklerim.
Sizce alınır mı? Farklı cihaz önerecek varsa bile bütçe maksimum 9-9, 5 bin TL ve AMD 4000 veya 5000 serisi kesinlikle olmalı. Rendering falan için Intel asla ve asla iş görmüyor.

Bu fiyata 3050 ve Ryzen'li HP Pavilion'lar var performans olarak bundan daha üstünler. Ama kaliteye çok önem veririm dersen Strix alınır.

Bu fiyata 3050 ve Ryzen'li HP Pavilion'lar var performans olarak bundan daha üstünler. Ama kaliteye çok önem veririm dersen STRIX alınır.

Hocam kalite önemli benim için. Ekran kartına yük zaten bindirmiyorum. İşlerim ekseriyetle işlemci ağırlıklı. Onun dışında arıza çıkarmadan kararlı çalışsın kafi.

Ben ASUS ürünlerinde herhangi bir kronik sorun duymadım bu forumda ama varsa bilmem.
ROG GL 553 serisinde vardı, özellikle PUBG gibi ağır oyunlarda mavi ekran veriyordu. Forumdan bir-iki arkadaşta da vardı anakartı aynı/benzer olan laptoplarda.

Hocam kalite önemli benim için. Ekran kartına yük zaten bindirmiyorum. İşlerim ekseriyetle işlemci ağırlıklı. Onun dışında arıza çıkarmadan kararlı çalışsın kafi.
O zaman alınır. Kalite anlamında bu fiyatlarda benzeri yok. Altını da çizmek isterim ki Tuf, Nitro 5 ve Pavilion serilerine rakip değil ROG serisi. ROG'un skalası Predator, Omen ve üst segment MSI cihazları.

Geri
Yukarı